Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdFoc.us jest nowy rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: AdFoc.us jest nowy rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy (/Temat-AdFoc-us-jest-nowy-rewolucyjny-sposob-na-zarabianie-pieniedzy-49782)

Strony: 1 2 3 4 5


AdFoc.us jest nowy rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy - mysza5000 - 15-02-2012 19:56

[Obrazek: 34502202812855344500.jpg]

Jak AdFoc.us prace serwisowe?
AdFoc.us jest nowy rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy od wysyłania ludzi do linków. Jeśli masz popularny profil na Facebooku lub Twitter i odkryć ciekawy artykuł, po prostu upuść link w AdFoc.us URL Shortener i wysłać AdFoc.us skróconego URL do przyjaciół. Kiedy ludzie zaczynają klikając na Krótki URL, możesz zacząć zarabiać!

Ile należy zapłacić za mojego skróconego URL?
Wszystkie uzyskanych kliknięć na twoich skrócone adresy URL są wypłacane w zależności od kraju każdy użytkownik odwiedzając pochodzi. Stany Zjednoczone generalnie opłaca się najbardziej, ponieważ jest najwyższej jakości dla reklamodawców. Można przyjrzeć się dokładnie wypłat na stopy wypłat strony.

Jaki jest minimalny próg wypłaty do wypłaty?

Płacimy naszym użytkownikom jak długo zyskali więcej niż 10,00 dolarów od czasu ich ostatniej płatności. Jeżeli jest to Twoja pierwsza wpłata, musisz zarobić 10,00 dolarów zanim wypłata zostanie wysłana. Stawiamy te minima z powodu opłat związanych z wysłaniem płatności.

Kiedy płatności wysyłane?
Obecnie użytkownicy wypłat na miesiąc do miesiąca podstawie. Obliczamy zarobki z poprzedniego miesiąca (krótkie URL zarobki + opłaty skierowania) i zaktualizować "Stan konta" (na "Historia płatności" karcie). Się 7 miesiąca, możesz kliknąć "Historia płatności" kartę po zalogowaniu się, by sprawdzić stan płatności lub żądać zapłaty. Musisz poprosić o płatność w celu zapłaty. To może trwać do 72 godzin od chwili zażądać wypłaty, aby zobaczyć pieniądze na koncie PayPal lub AlertPay.

Co to jest polityka podwójnych IP użytkowników?
W celu utrzymania wysokiej jakości ruchu dla naszych reklamodawców i zachować nasze stawki wypłat tak wysokie, jak to możliwe, musimy płacić mniej za zduplikowane IP odwiedzających. Podjęliśmy ważną wiadomość na temat naszej polityki stopy wypłat dla duplikatów IP wizyt na naszym forum - "Unique / Duplikat informacji IP zarobków" . Jeśli wysyłasz dużo ruchu, który zawiera zduplikowane wizytami z tego samego IP, ważne jest, aby wziąć to pod uwagę.

Mogę kliknąć własne odnośniki?
Ilekroć kliknij na link liczy, to jest najpierw sprawdzany jako oszukańcze kliknięcia. Fałszywe kliknięcia mogą zawierać; kliknięcia z adresu IP domowego, click z adresu IP, w którym konto zostało zalogowaniu się, kliknięć z proxy, kliknięć z botami, kliknięć od zautomatyzowanego oprogramowania, lub innego rodzaju klikamy określić jako fałszywe. Ruch wysyłamy do naszych reklamodawców musi być wysokiej jakości i mamy wskaźniki wydajności wbudowanych w nasz system śledzenie wszystkich naszych użytkowników. Ruch, który jest uznawany za oszustwa nie jest dobrej jakości i może doprowadzić do zakazu. Staramy się być jak najbardziej sprawiedliwy dla naszych użytkowników i reklamodawców! Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź nasze zasady i warunki tej strony.

mój ref: http://adfoc.us/?refid=25910
czysty link: http://adfoc.us


RE: AdFoc.us jest nowy rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy - marcel_kk - 15-02-2012 20:00

Wygląda całkiem ciekawie, juz się zapisałem.


RE: AdFoc.us jest nowy rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy - goblinX - 15-02-2012 21:12

Kliknięcia z Polski 22 $0.0161 .


RE: AdFoc.us jest nowy rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy - makos19955 - 15-02-2012 21:20

(15-02-2012 21:12)goblinX napisał(a):  Kliknięcia z Polski 22 $0.0161 .

ale mało ..


Re: AdFoc.us jest nowy rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy - Rzmijec - 15-02-2012 22:01

Mi się coś w oczach knoci, czy to wygląda jak z google translator? xD

Send from Xperia x8 [Tapatalk <3].


RE: AdFoc.us jest nowy rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy - mysza5000 - 15-02-2012 23:16

(15-02-2012 22:01)Rzmijec napisał(a):  Mi się coś w oczach knoci, czy to wygląda jak z google translator? xD

Send from Xperia x8 [Tapatalk <3].

tak translatorem


RE: AdFoc.us jest nowy rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy - goblinX - 15-02-2012 23:18

(15-02-2012 21:20)makos19955 napisał(a):  ale mało ..

No mało mało. Nie pokazałem tego żeby się pochwalić bo nie ma czym..


RE: AdFoc.us jest nowy rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy - Nikodemsky - 01-03-2012 17:03

Stawki są bardzo zbliżone do tych z Adf.ly, nie wiem czy specjalnie opłaca się zmieniać program, swoją drogą zastanawiam się dlaczego za 1000 wyświetleń z polski w adfly mam 0.60$ skoro w stawkach jest ponad dolar -.-


RE: AdFoc.us jest nowy rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy - mysza5000 - 01-03-2012 17:07

ja jestem nie długo w serwisie i zarobiłam na razie $0.03


RE: AdFoc.us jest nowy rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy - esende - 06-03-2012 01:05

zarejestrowałem się z twojego refaSmile