Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Laptop z bezprzewodowym internetem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Laptop z bezprzewodowym internetem (/Temat-Laptop-z-bezprzewodowym-internetem-49779)



Laptop z bezprzewodowym internetem - Prz3m3k717 - 15-02-2012 18:42

Przez najbliższe pół roku czeka mnie dużo wyjazdów do Warszawy, potem znowu będę wracał do Radomia. Z tego powodu przydałby mi się jakiś laptop z bezprzewodowym internetem(umowa na internet na pół roku najlepiej). Czy ktoś orientuje się dobrze w temacie Laptopów albo przede wszystkim tego internetu? Bo szczerze do tej pory nie interesowałem się tym i nie wiem jakie oferty najbardziej są korzystne.
Budżet pieniężny do wykorzystania to maximum 2800 zł.
Bardziej zależy mi na dobrym internecie niż na dobrym laptopie.
Proszę o sugestie.
Pozdrawiam.


RE: Laptop z bezprzewodowym internetem - jajepa - 05-03-2012 12:25

ja bym brał lapka i internet osobno bo te w sieciach są do du***. co do internetu sam mam orange, brałem rok temu z modemem cdma. Jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Co do plusów ze nawet tam gdzie masz gprs masz cdma czyli do 1mb/s Smile a minus jest taki ze modemik pare godzinek poleci na baterii a potem trzeba go podlaczyc do ładowania.