Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Płacę 40zł za wykonanie zadania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Płacę 40zł za wykonanie zadania (/Temat-Nieaktualne-Place-40zl-za-wykonanie-zadania-49757)



[Nieaktualne]Płacę 40zł za wykonanie zadania - geps4 - 15-02-2012 12:30

Cześć Wszystkim!

W poszukiwaniu łatwego, szybkiego zarobku proponuję Wam założenie e-konta w MBanku, którego prowadzenie nie wiąże się z żadnymi kosztami!

Jestem u nich w programie partnerskim i dostaję na czysto 80zł. Odpalam połowę, czyli 40zł. Umowę możesz podpisać w punkcie w swoim mieście, albo wybrać opcję kuriera, który przyjedzie do Ciebie z papierami.

Po założeniu konta, mamy 120 dni na wpłacenie 300zł na minimum 24h. Jest to warunek konieczny do uzyskania prowizji. Po 24h można kasę wypłacić z powrotem Wink

Szybka, pewna akcja. W przyszłości nawet nie trzeba z tego konta korzystać. Inne banki płacą max 50zł za polecenie, wg mnie to bardzo dobra okazja!

Dodatkowo jeśli masz od 18-26 lat dostaniesz kartę zbliżeniową w postaci breloka GRATIS!

Jeśli ktoś jest zainteresowany, ma jakieś pytania, wątpliwości - pisać Wink

Czołem! Huh


RE: Płacę 40zł za wykonanie zadania - Snoweee - 16-02-2012 21:00

A konto junior?


RE: Płacę 40zł za wykonanie zadania - ziom12368 - 16-02-2012 21:11

Trzeba było pisać 5 miesięcy temu xD


RE: Płacę 40zł za wykonanie zadania - geps4 - 16-02-2012 22:05

@Snoweee chodzi Ci o IzzyKonto, to od 13 lat Wink?


[Nieaktualne]Płacę 40zł za wykonanie zadania - Killer - 29-07-2012 08:48

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.