Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dawca internetu nie wywiązuje się z umowy... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: dawca internetu nie wywiązuje się z umowy... (/Temat-dawca-internetu-nie-wywiazuje-sie-z-umowy-49749)



dawca internetu nie wywiązuje się z umowy... - Lisek_Lisek - 14-02-2012 23:39

... mam w umowie abonament 60 zł, a transfer 2 mb/s. Ale prędkość nie jest nawet w połowie tak szybki nawet w nocy, jak w umowie. Także nie ma nic wspomniane w umowie, że prędkość w danych godzinach będzie wolniejsza. Ostatnio zgłosiłem to, przyjechali. Popstrykali mi w kompie coś, powiedzieli, że mam wirusy, których nie mam, bo mam antywirusa; i pojechali. Proszę o pomoc, bo teraz neta szybkiego potrzebuje i nie wiem co zrobić


RE: dawca internetu nie wywiązuje się z umowy... - Morfit - 15-02-2012 00:26

Może jednak dla pewności zrobić tą reinstalację systemu? Ja również ostatnio zamiast swoich 24Mbits pobierałem z prędkością 3-4 kb/s, po reinstalacji, moje 4MB/s powróciło. Tak więc, polecam zrobić reinstalację.
Jeśli jednak to nie pomoże, zadzwonić do nich jeszcze raz i postawić ultimatum.


RE: dawca internetu nie wywiązuje się z umowy... - Lisek_Lisek - 15-02-2012 00:29

dobrze dzisiaj nad ranem zrobię reinstalacje i napiszę czy coś to zmieniło


RE: dawca internetu nie wywiązuje się z umowy... - Coristo - 15-02-2012 07:17

Przecież umowy przeważnie zawierają " ..... prędkość do 2mb's" przeglądnij dokładnie umowę Smile ew reinstal lub wymiana routera


RE: dawca internetu nie wywiązuje się z umowy... - ziom12368 - 15-02-2012 11:08

A może masz internet bezprzewodowy ?? Bo jak tak to może być przyczyną słaby zasięg lub wytraciłeś cały limit Wink


RE: dawca internetu nie wywiązuje się z umowy... - Lisek_Lisek - 15-02-2012 14:06

jednak reinstalka nie pomogła,
@up nie mam internetu bezprzewodowego, limitu też nie, ponieważ mam taki internet wolny codzień :/


RE: dawca internetu nie wywiązuje się z umowy... - Lubelak - 15-02-2012 14:34

Miałem podobny problem z Neostradą 2 razy przyjechał technik i zerwałem umowę i po problemie


RE: dawca internetu nie wywiązuje się z umowy... - PodatekPL - 15-02-2012 14:39

O coś takiego :Wymarzony Internet

http://www.tp.pl/internet/neostrada/;jsessionid=E019EC9F97618D934ED224EDD1D2C7BB.portal207;PSID=E019EC9F97618D934ED2​24EDD1D2C7BB.portal207