Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię Strój-kombinezon narciarski-snowbordowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię Strój-kombinezon narciarski-snowbordowy (/Temat-Kupie-Stroj-kombinezon-narciarski-snowbordowy-49694)



Kupię Strój-kombinezon narciarski-snowbordowy - nitram - 13-02-2012 18:58

Witam tak jak w temacie, chętnie kupię jakiś dobry komplet ubrań na zimę. Planuję pojechać ze znajomymi w góry, mam nadzieje że jeszcze zdąże w tym roku zanim śniegi stopnieją.
Dlatego jest mi potrzebny "dobry" strój, a kompletnie na tym się nie znam, jeśli ktoś ma coś takiego do sprzedania albo chociaż mógłby polecić co kupić albo na co zwracać uwagę to zapraszam do dyskusji.


RE: Kupię Strój-kombinezon narciarski-snowbordowy - Borsuk - 14-02-2012 11:11

Może jakiś rozmiar byś podał skąd mam wiedzieć ile masz wzrosstu itd...


RE: Kupię Strój-kombinezon narciarski-snowbordowy - nitram - 14-02-2012 18:21

171 cm Smile wzrostu i 60kg wagi taka chudzinka ze mnie Big Grin ogólnie ubrania zawsze M kupuje Smile


Kupię Strój-kombinezon narciarski-snowbordowy - Coristo - 21-06-2013 06:49

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.