Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Namawianie do klikanie w reklamy AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Namawianie do klikanie w reklamy AdSense (/Temat-Namawianie-do-klikanie-w-reklamy-AdSense-49690)



Namawianie do klikanie w reklamy AdSense - Danielek1808 - 13-02-2012 17:03

Witam!
Mam pytanie czy jeżeli powiedziałem grupce znajomych (dosłownie pare osób) żeby co 1,5h - 2h klikali w reklame na moim blogu to czy panowie z Google mogą się jakoś o tym dowiedzieć?
Mogą być jakieś konsekwencje tego?


RE: Namawianie do klikanie w reklamy AdSense - Admin - 13-02-2012 18:00

Oczwyście, że są konsekwencje a konkretnie pernamentny ban bez możliwości odwołania.
A co do namówionej grupy kolegów to bądź pewny że wykryją, nawet jak zmienią ip to na niewiele to się zda, no chyba że masz serwis co generuje pareset tysięcy wyświetleń dziennie to pewnie goolowski bot nieco odpuści jednak też nie radzę Smile


RE: Namawianie do klikanie w reklamy AdSense - Danielek1808 - 13-02-2012 19:31

Nie no mały blog tylko powiedzmy z 8 osób kliknie reklamę i powiedzmy za 3 dni znowu z tych 8 powiedzmy z 4-5. Tak są do wykrycia?
Wiem, że męczę ale taki już jestem ;D


RE: Namawianie do klikanie w reklamy AdSense - Killer - 14-02-2012 09:13

Tak, do wykrycia. Google ma bardzo czuły system, jak nie chcesz perma to nie kombinuj.


RE: Namawianie do klikanie w reklamy AdSense - PodatekPL - 14-02-2012 17:03

Ilość wyświetleń idzie w parze z klikami.
16 KLIKÓW - 100 wyświetleń (Podejrzane)
16klików - 10000 wyświtleń (norma)