Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostałem oszukany allegro- tworzenie forum (300zł) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Zostałem oszukany allegro- tworzenie forum (300zł) (/Temat-Zostalem-oszukany-allegro-tworzenie-forum-300zl-49619)

Strony: 1 2


Zostałem oszukany allegro- tworzenie forum (300zł) - ziom12368 - 11-02-2012 21:51

Witam kupiłem oferte na aukcji :http://allegro.pl/forum-php-i2087644633.html i zaczne
od tego że zapłaciłem juz 300 zł ZOSTAŁEM OSZUKANY !. A więc
sprzedający miał stworzyć forum tzn. sam stworzyć orginalny szblon
forum - zamiast orginalnego dostałem pobranego za free z strony.Kolejna
rzecz to forum całe jest rozwalone nie darady sie zalogować 50 % rzeczy
nie działa. Miał wypozycjonować forum do tego jeszcze nie doszliśmy z
sprzedającym bo pierwsze miał stworzyc forum ... ( ale uzgdanialiśmy
pozycjonowanie).. Oczywiście nie odpisuje do mnie na gadu gadu dał ignore
dla mnie..Nic z opisem na aukcji się nie zgadza. Link do forum
epewnonline.pl . Archiwum z gg mam gdyby był potrzebny. Prosze o pomoc co
megę w tej sprawie zrobic ?? Jak odzyskać pieniądze. Z opini programisty
to co on dopiero zrobił jest warte maxx 50 zł. Pisałem własnie do obsługi allegro.pl


RE: Zostałem oszukany allegro- tworzenie forum (300zł) - Avalanh - 11-02-2012 22:06

Z tego co widzę po twojej reputacji i czytaniu komentarzy do nich, stwierdzam że z Ciebie też niezły kanciarz.
Ale to nie temat o tym, jeśli ktoś Cię oszukał na allegro pierwsze co wyślij ticketa do obsługi że takie coś miało miejsce.
I zobacz co Ci odpiszą, jeśli oni nic z tym nie zrobią zostaje jedynie droga prawna Smile


RE: Zostałem oszukany allegro- tworzenie forum (300zł) - bartex89 - 11-02-2012 22:10

zglos sprawe na policje i odzyskasz pieniadze poprzez program ochrony kupujacych


RE: Zostałem oszukany allegro- tworzenie forum (300zł) - ziom12368 - 11-02-2012 22:22

A archiwum z gg przyda się? Bo on pisze np : Mogę cie mieć w dupie i nie muszę nic robić bo zrobiłem forum,hosting,domene,pozycjonuje i zdobede użytkowników


RE: Zostałem oszukany allegro- tworzenie forum (300zł) - Avalanh - 11-02-2012 22:27

No musisz mieć jakiś dowód że Cię oszukał, to chyba logiczne prawda ?


RE: Zostałem oszukany allegro- tworzenie forum (300zł) - Yogii - 11-02-2012 22:36

jak mozna kupic od kogos cos kto ma 25 negatywow

sprawe zglos do allegro i na policje - proste


RE: Zostałem oszukany allegro- tworzenie forum (300zł) - Avalanh - 11-02-2012 22:39

No innego wyjśćia z tej sprawy nie widzę, na przyszłość sprawdzaj opinie sprzedającego Smile


RE: Zostałem oszukany allegro- tworzenie forum (300zł) - ziom12368 - 12-02-2012 07:45

Negatywy ma bo kiedys miał autosurfa i strna mu padła i nie zdązył wykonać wszystkich zlecen


RE: Zostałem oszukany allegro- tworzenie forum (300zł) - ziom12368 - 12-02-2012 07:51

Ja mam passy do jego strony a jest dosyć porządna i warta 600zł co mylicie o tym zabrać mu ją ?


RE: Zostałem oszukany allegro- tworzenie forum (300zł) - krystian23 - 12-02-2012 11:17

Oprócz tego że ma dużo negatywów to :
Na mojej aukcji oferuje stworzenie forum, za 300zł. W tym pakiecie 300 zł znajduje sie : Kupno hostinga, domeny , stworzenie orginalnego szablonu oraz pozycjonowanie. Gwarantuje na start 10 stałych urzytkowników. Pierwsze zaliczka 200zł nastepnie po mmax 3 dniu pracy 100zł

Pozdro i nie wierzę że po takim opisie aukcji mu uwieżyłeś.
Btw. Te pogrubione wyrazy to orty i błędy.

hostinga Xpokerface