Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów (/Temat-SeoPilot-pl-System-sprzedazy-linkow-gwarantowane-zyski-dla-webmasterow-49601)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - SeoPilot.pl - 05-03-2012 12:49

@Admin
Cieszymy się, że doceniłeś naszą innowację Wink

Tak, jeśli tak dla Ciebie jest wygodniej, nie ma problemu - możesz wystawiać fakturę w taki sposób, jak robiłeś to do tej pory.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - ptasior - 05-03-2012 15:53

SeoPilot,jeśli pragnę zrezygnować z mojej wirtyny gdyż nie mam jak jej opłacić to moje środki zgromadzone u was zostaną?


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Killer - 06-03-2012 00:06

@up
odłączyć witrynę z programu możesz w dowolnym momencie, to co zarobisz to twoje.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Killer - 06-03-2012 09:40

@seopilot

Mam pytanie odnośnie informacji, którą wyczytałem w FAQ, napisaliście że wydawcy mogą zlecić kilka wypłat a na koniec miesiąca wystawić jedną fakturę.
Czy aby na pewno jest to dobry i poprawny sposób dla Nas? Pytam gdyż w kwestii podatkowej raz już się pomyliliście i polecaliście na fakturach wpisywać ZW zamiast NP mimo że jedno i drugie to 0% to różnica jest przynajmniej dla polskich urzędów.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - SeoPilot.pl - 06-03-2012 12:57

@ptasior
Nie, wszystkie zarobione do tego momentu środki zostaną Ci wypłacone.

@Killer
Informacja, którą dajemy to rekomendacja. Należy zwrócić się do właściwego Urzędu Skarbowego z zapytaniem o interpretację każdego konkretnego przypadku, gdyż różne Urzędy Skarbowe w różny sposób mogą interpretować przychód ze sprzedaży miejsc reklamowych na serwisach internetowych.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 07-03-2012 13:09

dlatego też ja będę wystawiał rachunki regularnie po każdej wypłacie.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Makareli - 07-03-2012 13:12

a ja mam zapytanie odnośnie pozycjonownia - jakie warunki trzeba spełnić by przystąpić do testowania seopilota i zasileniu bonusową stawką ?


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - ptasior - 07-03-2012 15:00

@seopilot

A jak nie zamierzam wypłacić a moja wirtyna będzie nie aktywna to co wtedy?


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Makareli - 08-03-2012 07:55

tragiczne są te reklamy pocieracz.pl, konsultant seopilot powiedział że prawdopodobnie jutro mam wejść filtr który pozwoli blokować erotyczne strony.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - SeoPilot.pl - 08-03-2012 12:09

@Makareli
Aby przystapić do testowania Systemu SeoPilot.pl, trzeba posiadać swój blog, forum, serwis o tematyce SEO, zarabianie w sieci, ebiznes itp., w którym będziesz mógł opisać przeprowadzony test.

@ptasior
Specyzuj proszę swoje pytanie..