Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów (/Temat-SeoPilot-pl-System-sprzedazy-linkow-gwarantowane-zyski-dla-webmasterow-49601)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - rajmek126p - 29-02-2012 15:01

(28-02-2012 22:45)Admin napisał(a):  1 marca tez zlece jakas wieksza sume

Ile zlećiłeś?


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - ptasior - 29-02-2012 17:14

(29-02-2012 15:01)rajmek126p napisał(a):  
(28-02-2012 22:45)Admin napisał(a):  1 marca tez zlece jakas wieksza sume

Ile zlećiłeś?

1marca nie było!


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Madroxx - 29-02-2012 18:02

Teraz chyba mają dużo pracy bo moje strony jeszcze nie przeszły przez weryfikacje a dodałem chyba 3 dni temuBig Grin


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 01-03-2012 12:52

dziś zleciłem i dziś zrealizowany Smile dam znać jak będzie na koncie.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Killer - 01-03-2012 15:23

seopilot nie spi, teraz faktury i rachunki mamy w panelu :

[Obrazek: mabx.jpg]


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Rio - 01-03-2012 15:38

Admin na ile miesięcznie wycenione jest zarabiam.com jeśli można wiedzieć ? Smile


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 02-03-2012 09:24

znówu bezproblemowa wypłata :

[attachment=386]


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Madroxx - 04-03-2012 18:44

Jutro ja zlecam wypłatę Smile Ale czekam już 6 dni na akceptacje stron Sad


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - SeoPilot.pl - 05-03-2012 09:58

@Admin
Tak, zgadza się.
Obowiązują nowe zasady przyjmowania serwisów internetowych do naszego Systemu. Oto etapy jakie pownien przejść serwis:

1. Rejstracja i dodanie serwisu do Systemu
2. Instalacja kodu Boksu reklamowego
3. Indeksacja
4. Weryfikacja wydajności kodu
5. Ocena
6. Akceptacja Stawki

Więcej informacji na temat nowego schematu przyjmowania serwisów Wydawców można znaleźć w zakładce "Instrukcje" http://www.seopilot.pl/instructions/wm/

@Madroxx
System SeoPilot.pl.pl regularnie przeprowadza monitoring Twojego serwisu i jeśli jego wskaźniki jakości zmienią się, przedstawimy Ci nową ofertę i Twoja miesięczna Stawka, a co za tym idzie - kwoty przyszłych, codziennych wpłat ulegną zmianie.

Podaj poprzez PW swój USER ID - wyjaśnimy sprawę z akceptacją stron.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 05-03-2012 10:38

@seopilot
To uczciwy ruch, po pojawieniu się Waszego serwisu, na allegro pojawiła się masa snajperów kupujących serwisy które wcześniej zostały u Was wysoko wycenione, jest to też mniej roboty dla Was, gdyż każdy nie będzie wpisywał losowej strony by zobaczyć jej wycenę.

Mam jeszcze małe pytanie, nie wiem jak teraz działają rachunki i faktury na seopilot, jednak czy mogę wystawiać fakturę w taki sposób jak robiłem to do tej pory - tzn wystawiam w swoim programie i wysyłam do Was na email na koniec miesiąca (suma wszystkich wypłat na 1 fakturze) ?

Z góry dzięki