Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów (/Temat-SeoPilot-pl-System-sprzedazy-linkow-gwarantowane-zyski-dla-webmasterow-49601)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - rajmek126p - 22-02-2012 01:02

(21-02-2012 22:13)Admin napisał(a):  od 1 do 10 prawdopodobnie, chociaż osobiście większego niż 6 nie spotkałem.

Moja strona dostała SiteRank 6 Wink, także nie spotkałem się z większym rankiem,


Tak jeszcze dla potwierdzenia, strona jest wypłacalna dostałem wypłate w ciągu 24h, Polecam


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - SeoPilot.pl - 22-02-2012 14:54

(15-02-2012 10:51)erold napisał(a):  Ja niestety chyba nie pozarabiam, na stronkach gdzie wyświetlają się statystyki mojej strony przy PageRanku widnieje niestety cyfra 0

PR to tylko jeden z wielu wskaźników jakości serwisu i nie tylko on decyduje o tym czy serwis zostanie przyjęty czy też nie i jaka będzie jego miesięczna Stawka.

Aby dowiedzieć się ile możesz zarobić w Systemie SeoPilot.pl, wyślij serwis do wyceny. Formularz wniosku wyceny jest dostępny tutaj. Wypełnienie go zajmie Ci raptem pół minuty, a wycena jest zupełnie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

@Drodzy Forumowicze!
Serwis jest odrzucany lub przyjmowany do Systemu na podstawie jakości wskaźników serwisu (na ich podstawie jest także formowana prognozowana stawka comiesięcznego zysku). Wskaźniki jakości serwisu to szereg określonych statycznych i dynamicznych czynników, wpływających na jakość serwisu. Oddzielne czynniki i ich współzależność posiadają różną wartość. Także brany jest pod uwagę potencjalny popyt na stronę na podstawie opracowanego przez nas algorytmu umieszczania linków. Szczegółowa informacja o wskaźnikach jakości jest niedostępna dla Użytkowników, ponieważ jest wewnętrznym produktem opracowanym przez naszych specjalistów.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Madroxx - 22-02-2012 15:10

Dzięki za odp.

Szkoda, że system odrzucił moją stronę PR- 3 ale za to przyjął innaBig Grin


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Killer - 22-02-2012 15:49

elegancko, również otrzymałem wypłatę, śmiało polecam system.

Ciekawi mnie jeszcze czy jako pozycjoner można jakoś dobrać samemu słowa kluczowe, bo te sugerowane są dosyć przeciętne.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Madroxx - 22-02-2012 22:14

Tak nawiasem widzę, że ładnie się zabezpieczyliście przed polskim prawem firma na Cyprze, spółka "LTD" jest o najmniejszej odpowiedzialności.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - SeoPilot.pl - 23-02-2012 07:48

@Killer, Admin
Tak, macie rację. Na fakturze powinno być NP. Polscy prawnicy nieprawidłowo nas skonsultowali. Przepraszamy za zamieszanie.

@ptasior
Już wkrótce w naszym serwisie będzie dostępna opcja automatycznej generacji rachunku/faktury. Na razie nie ma potrzeby wysyłać jakichkolwiek dokumentów. Wystarczy, że raz w miesiącu wygenerujesz u nas w Systemie jeden dokument, który zsumuje wszystkie wypłaty za poprzedni miesiąc.

@Admin
Nie otrzymaliśmy od Ciebie wiadomości na [email protected]. Czekamy na wiadomość i przelewamy 300 PLN na pozycjonowanie Wink

@Madroxx
Skala SiteRank 1-10.

@Killer
Tak, Pozycjoner może sam wybrać słowa kluczowe, jeśli nie odpowiadają mu te, które podpowiada System. Aby to zrobić, należy kliknąć na znak koła zębatego (Edytuj Projekt) znajdujący się po prawej stronie obok danych dotyczących Twojego Projektu, i tam w kroku 2 możesz w łatwy sposób zmienić słowa. Jeśli jednak wystąpią jakiekolwiek problemy skontaktuj się z nami poprzez wewnętrzny formularz kontaktowy w Systemie (zakładka "Pomoc" będąc zalogowanym). Z chęcią pomożemy.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 23-02-2012 12:29

(23-02-2012 07:48)SeoPilot.pl napisał(a):  @Killer
Tak, Pozycjoner może sam wybrać słowa kluczowe, jeśli nie odpowiadają mu te, które podpowiada System. Aby to zrobić, należy kliknąć na znak koła zębatego (Edytuj Projekt) znajdujący się po prawej stronie obok danych dotyczących Twojego Projektu, i tam w kroku 2 możesz w łatwy sposób zmienić słowa. Jeśli jednak wystąpią jakiekolwiek problemy skontaktuj się z nami poprzez wewnętrzny formularz kontaktowy w Systemie (zakładka "Pomoc" będąc zalogowanym). Z chęcią pomożemy.

eee a to zaskoczenie, bo ja kontaktowałem się z pomocą techniczną i mi powiedzieli że nie mogę ich zmienić =/

cytat :
[Obrazek: ppis.jpg]
czy coś źle zrozumiałem?


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Madroxx - 23-02-2012 13:55

No ja też szukałem, żeby zmienić słowa kluczowe ale nie znalazłem.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - ptasior - 23-02-2012 14:24

(23-02-2012 07:48)SeoPilot.pl napisał(a):  @ptasior
Już wkrótce w naszym serwisie będzie dostępna opcja automatycznej generacji rachunku/faktury. Na razie niema potrzeby wysyłać jakichkolwiek dokumentów. Wystarczy, że raz w miesiącu wygenerujesz u nas w Systemie jeden dokument, który zsumuje wszystkie wypłaty za poprzedni miesiąc.

Macie jakiś maximum do wypłaty czy np. Zlecę 10tyś to wypłacicie 10tyś na drugi dzień.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - LessiPL - 24-02-2012 00:27

skoro za porządne strony oferowane jest ok. 500 zł to nawet gdybyś miał 3 serwisy to musiałbyś zbierać około pół roku a wątpię byś tyle zwlekał z wypłatą Tongue
limitów na pewno nie ma.