Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów (/Temat-SeoPilot-pl-System-sprzedazy-linkow-gwarantowane-zyski-dla-webmasterow-49601)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - ptasior - 16-02-2012 20:43

Killer jak masz takie zarobki to wypłać 50zł dla przykładu.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Hacked - 16-02-2012 22:53

Mam forum o nsr125, nawet dobry ruch bo 7 tys. odslon dziennie, 300-600 unikow i mi niezaakceptowali dlaczego?


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 17-02-2012 10:10

@up
Osobiście się nie dziwie że jej nie zaakceptowali, conajmniej z kilkunastu powodów...

1. Słabiutka Tematyka (gdyby chociaż to było forum o motoryzacji, a nie jednym przypadku...)
2. Masz zerowe pojecie o seo w opisie wpisujesz slowa kluczowe....
3. Brak H1,H2...
4. Brak sitemap'y
5. Słabe BL
6. Słabiutka domena (chociaż na tą tematyke dobra, dlatego wina leży w punkcie 1)
7. Brak social media
8. Mało atrakcyjny (jak dla mnie) wygląd strony
9. Końcówka domeny najlepiej pl lub com, org z tego co wiem wogóle nie przyjmują.
10. Page Rank = 0 ...
11. Page Rank podstron = 0
12. Site Information for nsr125.eu Get Details
Alexa Traffic Rank: No Data No regional data
13. Po powyższych argumentach nie ma sensu bym wymieniał dalej.


Pewnie masz duzą wiedzę w tej tematyce, jednak jest to nisza dla wąskiej grupy społecznej, nie dla mas.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - ptasior - 17-02-2012 14:50

Wypłacił ktoś coś z tamtąd? chciałbym dowód kogoś z forum nie z gógl


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - rajmek126p - 17-02-2012 22:31

Wydaje mi się że ten serwis jest bardzo dobry, na tematyke zarabianie na uploadzie, dostałem stawke 518zł miesięcznie, Oby serwis był do konca wypłacalny


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 17-02-2012 22:42

postaram się jutro zlecić wypłatę Smile


EDIT.
Niestety, dopiero po wekkendzie będę mogł zlecić przelew, w soboty tam nikt nie pracuje i nie odbiera telefonów.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - ptasior - 18-02-2012 13:00

Eh lipka ;d czekać do poniedziałku ja wtedy też będę mógł zlecić Wink
Jak wypłaci to zajebiście.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 18-02-2012 13:15

@up
ile stron zgłosiłeś i jakie stawki dostałeś ?Smile


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - ptasior - 18-02-2012 17:33

jedną,320zł


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Por2010 - 19-02-2012 17:54

hmm kusi mnie żeby założyć w końcu jakąś stronkę, już od dawno o tym myślę
tylko nie mam pomysłu o czym żeby miała dużą popularność