Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów (/Temat-SeoPilot-pl-System-sprzedazy-linkow-gwarantowane-zyski-dla-webmasterow-49601)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - LessiPL - 09-11-2012 09:10

czy mi się wydaje czy seopilot wyłączył możliwość monitorowania pozycji witryn ? lub jakoś ograniczył tą funkcję?


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - LessiPL - 23-11-2012 21:42

Ponawiam moje pytanie do seopilota:

Czy w dalszym ciągu można skorzystać z bezpłatnej usługi - monitoring pozycji wybranych przez Ciebie fraz kluczowych w wyszukiwarce Google.
Czy w dalszym ciągu można skorzystać z testowego projektu seopilota? kolega chciał zobaczyć jak to działa, widząc rezultaty na pewno zainwestowałby.

z góry dziękuję za odpowiedzi


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - SeoPilot.pl - 26-11-2012 09:17

Możliwość uruchomienia Projektu Testowego została zlikwidowana. Nasi Użytkownicy nadal mogą skorzystać z promocyjnego Budżetu w wysokości 16 zł/frazę przez pierwsze 30 dni lub do wejścia frazy do TOP10.

Możliwość bezpłatnego monitorowania fraz jak najbardziej istnieje, przy czym aby można było uruchomić sprawdzenie pozycji dla danego serwisu, powinna być uruchomiona przynajmniej jedna fraza kluczowa.

W przypadku podobnych pytań prosimy o kontakt z naszym Działem Pomocy przez zakładkę "Pomoc" lub na adres [email protected] , gdyż forum nie jest oficjalnym kanałem kontaktu z Użytkownikami.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 26-11-2012 17:11

Powinniście skasować wiadomość na stronie głównej - tam dalej jest informacja o darmowym bonusie testowym.