Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów (/Temat-SeoPilot-pl-System-sprzedazy-linkow-gwarantowane-zyski-dla-webmasterow-49601)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 30-04-2012 09:11

u mnie i u znajomych też niestety spadek


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - kreteda - 02-05-2012 11:29

Zarobki spadły od początku o 5x, w dwóch etapach. niedługo znikną te reklamy z mojej strony coś czuje.

Tak więc kto miał jedną obniżkę, niech czeka na drugą Smile


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 04-05-2012 11:22

@up
Też rozważam rezygnacje. Dziś kolejne cięcie ceny

Dziś znów spadek zarobków każdej strony o ponad 100-200%...
Niestety, Seopilot przestaje być atrakcyjny dla wydawców i obecnie prolink czy inne systemy wymiany linków są porównywalne jeśli chodzi o stawki jakie oferują.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Killer - 04-05-2012 11:23

ja rozumiem gdyby ciął te słabe strony z PRem poniżej 3ech, ale tną wszystko co się da, kilka stron już odpiąłem. Ogólnie spadek stawek o około 400%...


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - LessiPL - 04-05-2012 11:27

Twoja Stawka wynosiła 225 PLN. Po przeprowadzeniu ponownej indeksacji, prognozowana miesięczna Stawka wynosi 95 PLN. Oznacza to, że prognozowany zysk z serwisu za okres 30 dni wyniesie 95 PLN.

Dzień dobry, .... . 2012-02-11 do Systemu SeoPilot.pl został dodany serwis ... . Twoja Stawka wynosiła 315 PLN. Po przeprowadzeniu ponownej indeksacji, prognozowana miesięczna Stawka wynosi 170 PLN. Oznacza to, że prognozowany zysk z serwisu za okres 30 dni wyniesie 175 PLN.

time to say good bye... szkoda bo zapowiadał się dobry system, teraz najlepsze strony zrezygnują i pozycjonowanie też spadnie na psy.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - kreteda - 11-05-2012 15:45

a pozycjonowanie z też o 100-200% wzrosło (cena)


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Nikodemsky - 12-05-2012 13:09

Kilka dni temu z ciekawości chciałem zobaczyć czy dodadzą mój serwis(wskoczył PR2, mnóstwo UV, alexa podniosła się itd. ) nie dla samego zarabiania, teraz już trzeba bawić się w dodawanie kodów, żeby w ogóle wiedzieć czy przyjmą serwis(wcześniej wystarczyło wpisanie linku), chciałbym wiedzieć gdzie tu sens komplikować sprawy, zwłaszcza że tak zachwalali siebie wszędzie,

Panowie z SeoPilota chyba sobie dobijają powoli gwoździe do trumny Tongue


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - kreteda - 14-05-2012 14:01

teraz to im kompletnie odje*** z początkowych 538 zł mam 83 zł no to pzdr.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Yanke$ - 14-05-2012 14:21

cóż miejmy nadzieje, że seopilot w pore sie ogarnie. brak wydawcow = slabe pozycjonowanie a jedno i drugie jest scisle ze soba powiazane. no zobaczymy.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Lord Voldemort - 16-05-2012 03:08

Piszecie bzdury ludzie... Pierwsze stawki były za bardzo wygórowane, może mieli budżet zachęcający, ale wiele stron, które miały wycenę na 200zł nie sprzedałoby, ani nie zarobiło na żadnym programie partnerskim więcej niż 50pln, jeśli w ogóle by coś zarobiło.
A kody są potrzebne w celu lepszego śledzenia witryny, więc nie rozumiem głupich protestów.