Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów (/Temat-SeoPilot-pl-System-sprzedazy-linkow-gwarantowane-zyski-dla-webmasterow-49601)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 04-04-2012 22:03

Nie ma Vatu, na fakturze zaznaczam NP (Nie podlega), seopilot ma firme zarejestrowaną na cyprze, przeczytaj cały wątek, sprawy podatków już były poruszane Smile


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - HeniutX - 05-04-2012 09:30

1.
Cytat:9. Końcówka domeny najlepiej pl lub com, org z tego co wiem wogóle nie przyjmują.
A jak z domenami .eu?

2. Co trzeba było zrobić dla otrzymania tego bonusu 200PLN? Sygnaturkę mam już dłużej niż miesiąc


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Bocus - 05-04-2012 15:25

(05-04-2012 09:30)HeniutX napisał(a):  2. Co trzeba było zrobić dla otrzymania tego bonusu 200PLN? Sygnaturkę mam już dłużej niż miesiąc

Trzeba było napisać PW miesiąc temu.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - SeoPilot.pl - 12-04-2012 07:16

Drodzy Użytkownicy Seopilot.pl!


Mamy przyjemność poinformować, że wdrożyliśmy rozszerzoną funkcjonalność Projektu Testowego!
Od dziś Projekt Testowy posiada wszystkie takie same funkcje jak i Projekt Standardowy!

W Projekcie Testowym możesz bezpłatnie pozycjonować swoje serwisy przez okres jednego miesiąca,
a ogólna kwota przeznaczona dla wszystkich uruchomionych słów wynosi 100 PLN. Teraz masz także możliwość w dowolnym momencie zmienić typ Projektu z Testowego na Standardowy.

Zwróć uwagę, że korzystanie z Projektu Testowego jest zupełnie bezpłatne, a po zakończeniu jego trwania nie jesteś zobowiązany korzystać z Systemu.

Mamy nadzieję, że z przyjemnością skorzystasz z rozszerzonych możliwości Projektu Testowego, a testowanie efektywności Systemu przyniesie pozytywne rezultaty.

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - AresxXx - 12-04-2012 09:32

Jeżeli chcę dodać moją stronę do seopilot to musi ona być już dobrze wypozycjonowana?

Dodatkowo na stronie głównej są zarobki dla wydawców i pozycjonerów?
Czym one się różnią i czy w obu przypadkach potrzebna jest mi strona?


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - kmd - 12-04-2012 15:26

SeoPilot przyjmuje tylko dobre strony dla zarabiających. Czyli Twoja strona powinna być popularna, dobrze wypozycjonowana, mieć sporo BL i wysoki PR. Co do zarobków, to zarobioną kasę jako wydawca możesz przeznaczyć do promowania stron jako pozycjoner na tym samym koncie, więc może o to Tobie chodzi.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - kreteda - 12-04-2012 16:53

powoli zmniejszają stawki


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 12-04-2012 22:30

(12-04-2012 16:53)kreteda napisał(a):  powoli zmniejszają stawki

Pierwsze słyszę, moje stawki są stałe, nie mogę powiedzieć złego słowa.



(12-04-2012 09:32)AresxXx napisał(a):  Jeżeli chcę dodać moją stronę do seopilot to musi ona być już dobrze wypozycjonowana?

Dodatkowo na stronie głównej są zarobki dla wydawców i pozycjonerów?
Czym one się różnią i czy w obu przypadkach potrzebna jest mi strona?



Pozycjoner - to osoba która chce podnieść pozycje swojej strony internetowej w rankingu google. Krótko mówiąc chce widziany wysoko pod różnymi frazami w google,
natomiast Wydawca - to osoba która umieszcza na swojej stronie linki stron pozycjonerów za co otrzymuje wynagrodzenie od seopilota Smile Mam nadzieję że rozjaśniłem Tongue


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - AresxXx - 13-04-2012 07:12

Bardzo, teraz wiem już o co chodzi Big Grin


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - SeoPilot.pl - 13-04-2012 10:31

Unikalna oferta SeoPilot.pl!

Zawodowo zajmujesz się pozycjonowaniem?
Masz własną firmę, która oferuje usługi SEO?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, prosimy o kontakt na e-mail [email protected], a my zaproponujemy Ci unikalne warunki współpracy!