Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów (/Temat-SeoPilot-pl-System-sprzedazy-linkow-gwarantowane-zyski-dla-webmasterow-49601)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Jaro070 - 21-03-2012 18:43

@up
Nie.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - bios - 21-03-2012 23:03

Szkoda, że mnie nie przyjęli Sad


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - jackthekiller - 21-03-2012 23:40

nie musisz..za PR3 mozesz dostać bonus pieniężny

system sam oceni pozycję twojego serwisu i zdecyduje czy przyjmie go czy odrzuci


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 22-03-2012 00:00

(19-03-2012 16:18)SeoPilot.pl napisał(a):  Drodzy Forumowicze!

Mamy przyjemność poinformować, że dostępna jest już Czarna lista - funkcja filtrowania niechcianej reklamy w waszych serwisach.

W związku z licznymi prośbami specjalnie dla naszych Wydawców wdrożyliśmy narzędzie pozwalające na filtrowanie reklamy według wybranych tematyk oraz dające możliwość eliminacji wyświetlania niechcianej reklamy w Waszych serwisach dodanych do Systemu SeoPilot.pl.

Aby zablokować wyświetlanie reklamy określonej tematyki, należy wejść do zakładki “Dla Wydawcy” i kliknąć na ikonkę przekreślonego koła “Czarna lista” znajdującą się naprzeciw każdego z dodanych serwisów. Pojawi się okienko z tematykami reklam. W danym okienku należy zaznaczyć te tematyki reklam, które chcesz wykluczyć, aby w przyszłości nie wyświetlały się na stronach Twojego serwisu.

Szczegółowe informacje dotyczące tego, jak działa Czarna lista, tj. filtr linków tekstowych znajdziesz także w zakładce “Instrukcja”.

Mamy nadzieję, że funkcja Czarnej listy, tj. filtrowania niechcianej reklamy w waszych serwisach sprawi, że korzystanie z Systemu SeoPilot.pl będzie jeszcze bardziej przyjazne i wygodne.

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!

wspaniale tego brakowało Smile


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - kubri - 22-03-2012 07:36

Polecam http://seopilot.pl , naprawdę wspaniała strona Smile


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - SeoPilot.pl - 26-03-2012 12:37

@rajmek126p
Serwisy przyjmowane do Systemu SeoPilot.pl przechodzą następujące etapy:

1. Rejestracja i dodanie serwisu do Systemu
2. Instalacja kodu Boksu reklamowego
3. Indeksacja
4. Weryfikacja wydajności kodu
5. Ocena
6. Akceptacja Stawki

Na daną chwilę Twój serwis jest na drugim etapie, tj. powinieneś zainstalować kod Boksu reklamowego.
W przyszłości prosimy podobnego typu pytania kierować do supportu, posługując się formularzem zwrotnym w swoim koncie Użytkownika SeoPilot.pl, który jest dostępny po zalogowaniu się w Systemie w zakładce Pomoc, skąd uzyskasz operatywną odpowiedź i pomoc.

@Imrol
Nie, serwis nie musi mieć PR minimum 3, aby zacząć zarabiać. Za PR otrzymasz dodatkowy jednorazowy bonus. Oszczegółach możesz przeczytć tutaj.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - verona - 27-03-2012 21:43

łe odrzucili moją strone ;p szkoda

ale i tak zamierzam spróbować tam wypozycjonować strone firmy, ciekawe co z tego wyniknie


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 28-03-2012 14:02

ooo dzisiaj się panel zmienił na seopilocie, bardzo ładny jest teraz Smile w końcu wiadomo ile plnów z czego/za co Smile

Zastanawia mnie tylko :

Zarezerwowane
99.99 PLN


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Ombrinho - 02-04-2012 14:42

Wielki plus dla firmy seopilot, skorzystałem z projektu testowego i już dla jednej frazy mam 6 pozycje w google, jestem bardzo zainteresowany dalszą współpracą z tą firmą.Huh


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Bocus - 04-04-2012 17:10

Witajcie, niestety jestem zielony w sprawach finansowych. Jeżeli wypłaciłem pieniądze z seopilota, oraz po miesiącu wygenerowałem rachunek, to jest jeszcze coś co muszę z tym zrobić? Trzeba odliczać VAT i wpłacać coś gdzieś?

Pozdrawiam.