Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na szybką naukę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sposób na szybką naukę! (/Temat-Sposob-na-szybka-nauke-49576)

Strony: 1 2 3 4


Re: Sposób na szybką naukę! - Rzmijec - 16-02-2012 23:00

Ciekawy jestem tego, bo nie wydaje mi się to prawdopodobne.

Send from Xperia x8 [Tapatalk <3].


RE: Sposób na szybką naukę! - Qhta - 17-02-2012 22:01

To jest prawdopodobne Big Grin w Nowym Sączu jest koleś któremu płacisz 50zł i resetuje mózg tak ze jak myślisz o papierosie to ci się rzygać chce. Wieć to jest możliwe


Re: Sposób na szybką naukę! - Rzmijec - 17-02-2012 22:09

Nowy Sącz mam około 30 km od domu, może wpadnę do gościa xD.

Send from Xperia x8 [Tapatalk <3].


RE: Sposób na szybką naukę! - Driver494 - 17-02-2012 22:51

No wiec oto moja skromna recenzja:

W paczce jest muzyka ktora pomaga zrelaksowac mozg przed nauka. Jak powszechnie wiadomo ciezko jest sie skupic gdy masz wiele mysli w glowie. Lecz to juz nie problem !
Muzyka ta dziala jak przycisk reset Smile Gdy wsluchasz sie muzyke wyciszysz sie co pozwoli skoncentrowac umysl na nauce.
Napewno nie zadziala to na osobach sceptycznie nastawionych oraz tych co sluchajac beda cos robic. Najlepiej jest sie polozyc, zamknac oczy i sprobowac powtarzac rytm muzyki w glowie (co pozwoli pobudzic koncentracje).

Po wysluchanu nagrania ogarnelo mnie uczucie jakby 7 minut nagrania zastapilo 2 godzinna drzemke lub wypicie dobrego napoju energetyzujacego. Tongue
Co prawda nie na kazdym moze to zadzialac lecz uwazam ze naprawde warto sprobowac.

Ogolnie jestem bardzo zaskoczony jak takie muzyczki moga zrobic cos tak niewiarygotniego.

MOJA OCENA 9,5/10
Polecam wszystkim co latwo rozpraszaja mysli przy nauce bo faktycznie DUZO szybciej mozna sie z tym uporac Smile


RE: Sposób na szybką naukę! - Por2010 - 18-02-2012 13:18

poczekam jeszcze na jakąś inną opinie i może kupie


Odp: Sposób na szybką naukę! - Rzmijec - 18-02-2012 22:58

To twoje nagranie znalazłem w internecie za trochę wyższą cenę, a opis jest cudownie skopiowamy Wink
Mogę odsprzedać relaksujące nagranie trwająca koło 18 minut za jedyne 2 zł Smile Robi wrażenie, nie ma tu wiele do tłumaczenia, czlowiek czuje się jak nowo narodzony Smile. Jeśli byłby ktoś zainteresowany, proszę o pw Wink. Pozdrawiam.

Send from Xperia x8 [Tapatalk <3].


RE: Sposób na szybką naukę! - Driver494 - 18-02-2012 23:06

Jestes pewnie ze znalazles to samo? Bo nagrania trwaja po ok. 7.30 min i jest ich troche...


RE: Sposób na szybką naukę! - Zera1 - 18-02-2012 23:18

Nie, to na 100% nie jest to co ja oferuję. Zapraszam do zakupu.


Odp: Sposób na szybką naukę! - Rzmijec - 18-02-2012 23:18

Napisałem, że to samo? Smile Napisałem, że znalazłem to co prezentuje, oferuje kolega, ale on prezentuje w niższej cenie Wink. Ja oferuje nagranie relaksujące, ale nie to samo, może nie jasno napisałem wyżej.

Send from Xperia x8 [Tapatalk <3].


RE: Odp: Sposób na szybką naukę! - Madroxx - 18-02-2012 23:25

(18-02-2012 23:18)Rzmijec napisał(a):  Napisałem, że to samo? Smile Napisałem, że znalazłem to co prezentuje, oferuje kolega, ale on prezentuje w niższej cenie Wink. Ja oferuje nagranie relaksujące, ale nie to samo, może nie jasno napisałem wyżej.

Send from Xperia x8 [Tapatalk <3].

Nie możesz zaoferować bo to nie jest twoje.