Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na szybką naukę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sposób na szybką naukę! (/Temat-Sposob-na-szybka-nauke-49576)

Strony: 1 2 3 4


Sposób na szybką naukę! - Zera1 - 10-02-2012 21:29

Czy już jesteś gotowy, aby należeć do 1% ludzkości, który wykorzystuje ponadprzeciętnie możliwości swojego umysłu? Przedstawiam bezpieczne nagranie hipnotyczne "Szybka Nauka" w oparciu o najnowsze, najskuteczniejsze i najbardziej wyrafinowane narzędzia i techniki ludzkiego umysłu. Nagranie błyskawicznie odblokowuje, ukryty w głębinach Twojej podświadomości, WIELKI POTENCJAŁ UMYSŁU!

Jak to działa?
Nagranie hipnotyczne jest skonstruowane tak, żeby wprowadzić Cię w stan nazywany w psychologii "optimal learning state". Charakteryzuje się on wyostrzoną koncentracją, łatwiejszym zapamiętywaniem i jaśniejszym myśleniem. Osoby, które potrafią osiągać ten stan wchłaniają wiedzę jak gąbka! Powiedz stanowcze NIE na siedzenie po nocach nad książkami, marnowanie czasu i na słuchanie nieskutecznych rad!

Czy już zdajesz sobie sprawę, jak ogromnych zmian doświadczysz, gdy zdobędziesz to nagranie?
- Zrelaksujesz się tak genialnie jak nigdy dotąd, a później to jeszcze pogłębisz
- Wiedza, którą będziesz przyswajać znacznie szybciej!
- Koncentracja, jasny umysł i nastawienie na konkretny cel, które będą Twoją furtką do sukcesu
- Kreatywność i entuzjazm, które na stałe zagoszczą w Twoim słowniku
- Moc energii i świeżość ciała i umysłu, które będą Cię zaskakiwać każdego dnia
- Uśmiech :-) i lepszy nastrój, którzy staną Ci się nieodłączni
- W wyniku możesz liczyć na lepsze oceny, więcej czasu dla Ciebie i mniej stresów
- A Twój potencjał w końcu będzie w pełni wykorzystywany


Od razu mówię, że nie jest to ogólnodostępny materiał, który można znaleźć w internecie. Nagrania charakteryzuje najwyższa jakość techniczną. To prawdziwa przyjemność dla Twoich uszu ;-) ! Nie musisz mieć żadnych specjalnych słuchawek, możesz nawet słuchać ze zwykłych głośników. Ważne jest tylko to, że będziesz znajdował się w wygodnej pozycji, będziesz miał zamknięte oczy i nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Na mnie te nagranie zadziałało - po wysłuchaniu poświęciłem 5 minut na zapamiętanie całego tematu z fizyki i nie tylko, lecz nie daję gwarancji, że na każdym zadziała
Pomyśl, jak będą wyglądać twarze Twoich znajomych, nauczycieli czy rodziców, kiedy będą przyglądać się Twoim sukcesom Smile

Cena: 6zł
Kontakt GG : 468727 (Jestem cały czas na niewidocznym)
E-mail: [email protected]

Recenzja:
Cytat:No wiec oto moja skromna recenzja:

W paczce jest muzyka ktora pomaga zrelaksowac mozg przed nauka. Jak powszechnie wiadomo ciezko jest sie skupic gdy masz wiele mysli w glowie. Lecz to juz nie problem !
Muzyka ta dziala jak przycisk reset. Gdy wsluchasz sie muzyke wyciszysz sie co pozwoli skoncentrowac umysl na nauce.
Napewno nie zadziala to na osobach sceptycznie nastawionych oraz tych co sluchajac beda cos robic. Najlepiej jest sie polozyc, zamknac oczy i sprobowac powtarzac rytm muzyki w glowie (co pozwoli pobudzic koncentracje).

Po wysluchanu nagrania ogarnelo mnie uczucie jakby 7 minut nagrania zastapilo 2 godzinna drzemke lub wypicie dobrego napoju energetyzujacego.
Co prawda nie na kazdym moze to zadzialac lecz uwazam ze naprawde warto sprobowac.

Ogolnie jestem bardzo zaskoczony jak takie muzyczki moga zrobic cos tak niewiarygotniego.

MOJA OCENA 9,5/10
Polecam wszystkim co latwo rozpraszaja mysli przy nauce bo faktycznie DUZO szybciej mozna sie z tym uporac



RE: Sposób na szybką naukę! - Por2010 - 12-02-2012 01:46

heh wątpię by to działało ...


RE: Sposób na szybką naukę! - Zera1 - 12-02-2012 12:54

Jeśli tego nie masz to się nie przekonasz. Ja jestem zadowolony z tego oraz moi znajomi.


RE: Sposób na szybką naukę! - Por2010 - 12-02-2012 20:01

daj komuś do recenzji


RE: Sposób na szybką naukę! - masterex2 - 12-02-2012 22:05

hahahaha no na bank w 5 min nauczysz się "całego tematu z fizyki i nie tylko"


RE: Sposób na szybką naukę! - Zera1 - 13-02-2012 15:17

Wiem swoje, nie musisz dawać zbędnych komentarzy. Jeśli nie chcesz uwierzyć - nie kupujesz.


RE: Sposób na szybką naukę! - Razer - 13-02-2012 16:53

...czyli jak załatwić na mieście fetkę i nauczyć się na maturę Wink


RE: Sposób na szybką naukę! - Driver494 - 15-02-2012 23:24

Moge wziosc do recenzji Smile . A moze jako pierwszy potencialny kupujacy dostal bym jakas znizke? Chetnie by sprobowal wtedy bede moglbym napisac czy to dziala.


RE: Sposób na szybką naukę! - ziom12368 - 16-02-2012 18:06

hmm ciekawe xD tylko gdyby ktoś to zrecenzował to może wtedy...


RE: Sposób na szybką naukę! - Driver494 - 16-02-2012 18:15

Już mam zrecenzuje niedługo Smile