Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hellshare pytanie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hellshare pytanie ! (/Temat-Hellshare-pytanie-49523)



Hellshare pytanie ! - Komet - 10-02-2012 10:29

Witam, mam pytanie zwiazane z serwisem hellshare, a dokladnie z uploadem na ta stronke. Probowalem wrzucac do nich poprzez uploader, ktory mozna od nich sciagnac, zostawilem na noc odpalone konto na hellu i program, wgralo wszystkie pliki, w dobrym tempie nawet, ale na stronie nie ma nic, zero wgranych, pustka. Na liscie, na uploaderze wybieram "hellshare.com ". Inna opcja jest po prostu wrzut jakby bezposrednio na stronce, ale predkosc jest masakryczna, ostatnio 27kb/s, teraz wrzucam to 80kb/s. Z takimi zabojczymi predkosciami to odechciewa sie upac, a wiem, ze strasznie duzo osob teraz tam dodaje pliki, duzo plikow. Watpie zeby wszyscy uploadowali z taka predkoscia. Plik 1gb moglem wrzucac przez ponad 15hpokerface, wiec dziekuje.

Prosze o tych, ktorzy uzywaja hellshare o jakies wskazowki co do uploadera, ktorego sie sciaga, jak poprawnie go uzywac, zeby wszystkie pliki znalazly sie na stronce.


RE: Hellshare pytanie ! - Qwik - 10-02-2012 18:03

Jakie łącze masz?


RE: Hellshare pytanie ! - Shens - 11-02-2012 00:01

Komet ja rowniez mam to samo.. Na inne serwisy wysyla 10MB/s a tu.. 5-25 jak dobrze poleci...


RE: Hellshare pytanie ! - kalkier22 - 16-02-2012 17:59

Mam tak samo, wgrałem plik z masakryczną prędkością 27kb/s i pliku niema. 7 godzin poszło się ****. W dupie z takim hostingiem.


RE: Hellshare pytanie ! - ziom12368 - 16-02-2012 21:28

Mi też coś nie chce wysyłać ;// Trzeba czekać..


Hellshare pytanie ! - Hybrid1990 - 29-01-2019 18:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.