Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BinLayer a CPM Profit - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: BinLayer a CPM Profit (/Temat-BinLayer-a-CPM-Profit-49512)



BinLayer a CPM Profit - Aeger - 09-02-2012 20:32

Ostatnio gdzieś przeczytałem że umieszczając na stronie kod CPM Profit, która ma już kod BinLayer, narażamy się na utratę środków i zablokowanie konta, ponieważ geolokalizacja CPM "gryzie się" z BinLayerem. Czy ten problem został już rozwiązany? Jeżeli wystąpi, to jak go rozwiązać?


RE: BinLayer a CPM Profit - Admin - 11-02-2012 10:00

nie pomogę Ci gdyż nie korzystam z binlayera, jest strasznie uciążliwy dla użytkowników, reklamy popup przez nikogo nie są darzone sympatią.


RE: BinLayer a CPM Profit - Pysi0 - 22-02-2012 11:45

Korzystam z duetu cpmprofit+binlayer (2 jednostki cpmprofit na stronie i layer) wziąłem już kilka wypłat z obu i nie było żadnych problemów. Też o tym słyszałem ale tu nie chodzi o to,że się gryzą ze sobą, ale to ma związek z binlayerem i jego polityką.