Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PokerStrategy pomoc przy Quizie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PokerStrategy pomoc przy Quizie (/Temat-PokerStrategy-pomoc-przy-Quizie-49484)

Strony: 1 2


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - Avalanh - 12-02-2012 22:16

Większość osób, którym pomagałem musiała wysłać skan swojego dowodu osobistego.
I bez problemu dostawali początkowy kapitał, więc nie pieprz bezsensu że mogą otrzymać bana, lub nie wypłacą im pieniędzy.


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - KarmazynowyPirat - 12-02-2012 22:23

Ale problem w tym, że Ty kompletnie nie rozumiesz o co w tym chodzi (bo i jak masz rozumieć, skoro ugrałeś 0 słownie: zero punktów?!). Prawdziwa weryfikacja odbywa się przy wypłacie.

Wkurzyłeś mnie wystarczająco, bym sam zajął się sprawą Twoją i Twoich poleconych. Pozdrawiam!


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - Avalanh - 12-02-2012 22:28

Życzę powodzenia Smile


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - Spalek - 13-02-2012 07:18

@karmazynowypirat , zazdrościsz Avalanhowi poleconych ? Sam oferujesz identyczną pomoc i nie mów ,że jesteś inny , bo to dziecinne. Czysta zazdrość z Twojej strony jest wynikiem Twych słów , i nie mam zamiaru tutaj Ci ubliżać , tylko wyrażam swoje zdanie [ przecież jest wolność słowa, czyż nie ?]. I mając nawet link w sygnaturce sam pokazujesz , że na tym samym pokerze zarabiasz poleconych oferując im "150$" , czyż to nie zabawne ? Podsumowując, jesteś dzieciakiem ,który zazdrości innym sukcesów i zrobi wszystko by zniszczyć to osiągnięcie.


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - KarmazynowyPirat - 16-02-2012 14:59

Tak się składa, że Avalanh jest moim poleconym i widzę jego osiągnięcia i są wręcz żałosne: 0$ na pokerze i 0$ za poleconych, przy czym ja zarobiłem już prawie 4000zł (i nie wliczam tu środków, które mam dostępne do gry), ale zgoda, to ja mam mu czego zazdrościć Big Grin


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - Avalanh - 16-02-2012 16:02

Ja Twoim poleconym ? haha na prawdę żałosny jesteś Smile


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - matig20 - 18-02-2012 16:01

ponegocjujmy troche refback 50/50 Big Grin


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - Avalanh - 11-02-2013 20:47

Proszę o zamknięcie tematu.


PokerStrategy pomoc przy Quizie - Coristo - 11-02-2013 20:49

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.