Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PokerStrategy pomoc przy Quizie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PokerStrategy pomoc przy Quizie (/Temat-PokerStrategy-pomoc-przy-Quizie-49484)

Strony: 1 2


PokerStrategy pomoc przy Quizie - Avalanh - 09-02-2012 00:06

Chcesz zacząć grać w pokera, ale nie potrafisz rozwiązać quizu? To ten temat jest właśnie dla Ciebie.
Zapewne zastanawiasz się co mogę Ci zaoferować.
Nie tylko pomogę Ci rozwiązać quiz, ale pomogę Ci również zrozumieć zasady tej gry.
Co chcę w zamian? w zamian oczekuję tylko że zarejestrujesz się z mojego reff linka to wszystko.
Ale nie myśl że chcę na Tobie zarobić, nic z tych rzeczy, za każdym razem gdy dzięki Tobie zarobię 50$ zwrócę Ci 20%.
Jesli jesteś zainteresowany napisz do mnie PW a ja Ci wyślę swój link i podam numer gg, pod którym będę udzielał Ci pomocy.



RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - yizer - 11-02-2012 19:26

Profesjonalna pomoc!


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - Spalek - 11-02-2012 21:35

Polecam jak najbardziej, wyjaśnił wszystko, pomógł, z każdym pytaniem wyjaśnia co i jak. Jak najbardziej jestem zadowolony ! Aż miło widzieć takich użytkowników.


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - pawelufo - 12-02-2012 10:10

Potwierdzam Wspolnie rozwiazalismy quiz


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - dawidt13 - 12-02-2012 12:51

Wszystko wyjaśnił, quiz wypełniony. Pełny profesjonalizm.


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - KarmazynowyPirat - 12-02-2012 17:42

Ale Wy jesteście naiwni. Niestety korzystając z usług tego pana, prawie zapewniacie sobie bana i utratę kasy.


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - Avalanh - 12-02-2012 17:48

Tak? więc wytłumacz tutaj wszystkim za co mają dostać tego bana Smile


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - KarmazynowyPirat - 12-02-2012 17:52

Za oszustwo, proste?


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - dawidt13 - 12-02-2012 20:51

A na czym polega to oszustwo? Jak na razie wszystko jest jak najbardziej ok, nie ma żadnych problemów. Kolega jest bardzo cierpliwy, bo wytłumaczył mi wszystko.


RE: PokerStrategy pomoc przy Quizie - KarmazynowyPirat - 12-02-2012 22:09

Poczytajcie regulamin, bo co ja będę każdemu z osobna mówił. Pokerstrategy daje możliwość zarobku korzystając z ich kapitału, jeżeli spełni się kilka warunków, a Wy właśnie jeden z nich, chyba nawet najważniejszy, łamiecie!