Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wiem na co polować. Pomóżcie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie wiem na co polować. Pomóżcie :) (/Temat-Nie-wiem-na-co-polowac-Pomozcie-4948)

Strony: 1 2


Nie wiem na co polować. Pomóżcie :) - BartuS - 11-04-2010 11:19

Cześć !

Mam na koncie 1597ptz i sądzę, że przed restockiem powinno do 1700ptz wzrosnąć, i mam pytanie: Na co polować na restocku do 1700ptz ? Chcę to potem sprzedać, na tuning PC, a więc, żeby drogie było. Liczę na Waszą pomoc


Pozdro.


RE: Nie wiem na co polować. Pomóżcie :) - Sportomaniak - 11-04-2010 11:40

Jak drogie to zdecydowanie cos z elektroniki. Osobiscie polecam jakiegos iPoda, moze Wii ktore jest stosunkowo drogie, ale tez i ciezkie do zlapania. Ale moze probuj Big Grin


RE: Nie wiem na co polować. Pomóżcie :) - BartuS - 11-04-2010 11:44

No właśnie nad Wii myślałem, ale też nad iTouchem 8gb. No cóż zobaczymy. Czekam na inne propozycje. + 4 U


RE: Nie wiem na co polować. Pomóżcie :) - lockerz94_16 - 11-04-2010 11:47

Nie ma czegoś takiego jak "ITouch" Smile

Co do nagrody to nie wiem co ci polecić bo np. IPod i Wii zejdzie w parę sekund i nikłe szanse masz. Może próbuj nano ?


RE: Nie wiem na co polować. Pomóżcie :) - BartuS - 11-04-2010 11:51

iTouch - iPod Touch Wink

Nano - hmmm... Spróbuję Wink


RE: Nie wiem na co polować. Pomóżcie :) - Leopard - 11-04-2010 12:17

Wii nie bierz. Ludzie raczej nie będą chętni do kupna bo jest w NTSC. Jeśli na sprzedaż to ja bym brał Nano. Spokojnie za 600-700 zł sprzedaż.


RE: Nie wiem na co polować. Pomóżcie :) - Bolt - 11-04-2010 12:21

Oczywiście Nano, nikt go tak szybko nie złapie, bo cena w ptz jest dosyć wygórowana, jest kilka kolorów więc masz szanse Wink


RE: Nie wiem na co polować. Pomóżcie :) - matid20 - 11-04-2010 14:02

Bolt,
po tej podwyżce PTZ iPody Nano zejdą również tak szybko, jak reszta Wink
Ja na twoim miejscu próbowałbym np. Wii, sprzedasz jako już przerobione (cena wzrośnie) i gitara!


RE: Nie wiem na co polować. Pomóżcie :) - Bolt - 11-04-2010 14:05

Bez obrazy, ale uśmiałem się do łez.. Nano nie pójdą tak szybko, bo bardziej się już opłaca toucha 8gb wziąć, ponieważ jest fajniejszy.. Nano kosztuje dużo w ptz, jest kilka kolorów, więc większa szansa. Wii schodzi 20 sekund jeśli wiesz lub nie wiesz, nano zejdzie dopiero po 2 minutach Wink


RE: Nie wiem na co polować. Pomóżcie :) - matid20 - 11-04-2010 15:47

i tak za szybko jak dla mnie xD
może masz rację, Bolt.