Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co zrobic aby ludzie klikali w reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Co zrobic aby ludzie klikali w reklamy (/Temat-Co-zrobic-aby-ludzie-klikali-w-reklamy-49447)



Co zrobic aby ludzie klikali w reklamy - Puzel12 - 07-02-2012 20:26

Mam pytanie co mogę zrobić aby więcej ludzi klikało w reklamy na mojej stronie? I jak zwiększyć ilość wyświetleń strony? tak chciał bym na adtaily zarabiać z 30 zł na miesiąc


RE: Jak zrobic aby ludzie... ? - Driver494 - 08-02-2012 10:59

Kiedyś widziałem w necie do kupienia jakiś skrypt co klikał sam.


RE: Jak zrobic aby ludzie... ? - Admin - 08-02-2012 11:11

@up
dobra kpina, jeśli chcesz wyłapać bana to ściągaj

@temat

Testować testować i jeszcze raz testować.
Testuj przeróżne sieci afiliacyjne jeśli liczysz na zarobek z kliknięć (CPC) to ważne by tematyka reklam była taka jak tematyka strony.
Adsense czy np adkontekst znakomicie się tu sprawdza, spójrz na screen poniżej :

[attachment=359]


jak widzisz reklamy idealnie wpasowały się w tematykę - zarabianie przez internet, praca w domu ....
Jeśli twoja strona ma słabą tematykę, mało treści lub treść niespójną to możesz mieć duże problemy z dopasowaniem jej do treści. Swego czasu wyczytałem że reklamy atrakcyjne graficznie mają znaaacznie większą klikalność od reklam textowych, dlatego o tym też warto pomyśleć.
No i przedewszystkim ruch na stronie, jeśli masz słabo wypozycjonowaną stronę, mały ruch, to jest oczywiste że klików będzie mało, a jeśli będzie ich za dużo to jeszcze dostaniesz pernamentnego bana od sieci afiliacyjnych.


Co do zwiększenia ruchu to tak jak wspomniałem wyżej, pozycjonuj strone tylko jest to długi i żmudny proces trwający wiele miesięcy. Możesz też skorzystać z surfów (osobiście odradzam) jeśli chcesz same viewsy strony, oczywiście klików w reklamy będzie ZERO, więc nie widzę w tym sensu.
Szczególnie, że możesz dostać filtr od googla.


RE: Jak zrobic aby ludzie... ? - Davi - 08-02-2012 11:17

@Admin Ty masz lepsze zarobki z adkontekstu niż z Adsense?


RE: Co zrobic aby ludzie klikali w reklamy - Admin - 08-02-2012 16:04

Davi, co ty z adsensa są ponad 10x większe, ale tematyka (w tym bukmarcherka) jest sprzeczna z regulaminem adsense.
Dlatego ani u mnie ani na żadnych konkurencyjnych stronach adsensa nie ma ... chlip Tongue


RE: Co zrobic aby ludzie klikali w reklamy - Davi - 09-02-2012 10:54

Tak wlasnie myślałem ...