Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IX Urywanie Nagród - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum UrwijNagrody.pl (/Forum-Forum-UrwijNagrody-pl-135)
+----- Dział: News (/Forum-News-136)
+----- Wątek: IX Urywanie Nagród (/Temat-IX-Urywanie-Nagrod-49387)

Strony: 1 2 3


IX Urywanie Nagród - Ty27mek - 06-02-2012 13:28

Cytat:Witamy,
mamy przyjemność ogłosić kolejne Urywanie Nagród które odbędzie się dnia 19.02.2012. Formę jaką wybraliśmy na to urywanie to przepisywanie ciągu znaków w jak najlepszym czasie.

Kilka istotnych informacji na temat urywania:
- Każdy rodzaj konta urywanie rozpoczyna o innych godzinach
- Użytkownicy z kontem silver mogą spodziewać się udostępnienia nagród od 8.00 - 23.00. Użytkownicy z kontem Gold zostaną poinformowani o czterogodzinnym przedziale czasowym w którym zostaną udostępnione nagrody. Użytkownicy z kontem VIP zostaną poinformowani o 30 minutowym przedziale w którym zostaną udostępnione nagrody.
- Informacja o przedziałach czasowych udostępnienia nagród dla kont VIP i Gold zostanie wysłana na adres e-mail podany podczas rejestracji oraz podana w powiadomieniach około 24 godziny przed urywaniem.
- Ogłoszenie wyników Urywania odbędzie się po zakończeniu wszystkich trzech faz urywania,
- Urywanie dla każdego konta będzie trwało 30 minut, w tym czasie można spróbować swoich sił w przepisaniu kodu, liczy się najlepszy czas przepisania ciągu znaków (w przypadku błędnego przepisania ciągu znaków zostanie wygenerowany nowy ciąg znaków a czas wyzerowany)
- czas na przepisanie ciągu znaków jest liczony od wczytania strony z kodem do kliknięcia guzika „URWIJ” bądź zatwierdzenia przepisania enterem
- Urywanie nagród odbędzie się w dziale http://urwijnagrody.pl/urywaj
- Po przepisaniu kodu można go zatwierdzić Enterem bądź kliknięciem myszki
- Wielkość znaków ma znaczenie przy przepisywaniu!

Administracja nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne, a także za słabe łącza użytkowników. Wszystkie próby ominięcia regulaminu i próby oszustwa będą karane banem na portal.

Lista nagród zostanie ogłoszona tuż przed urywaniem

Życzymy powodzenia na IX Urywaniu Nagród!

Ps. Licytacja na UP została przełożona ponieważ bardzo mało osób miało UP i postanowiliśmy zrobić licytację w lutym.

Jeszcze kilka słów dla osób które robią zamieszanie na portalu przez wypisywanie głupot że UN upada że już nie będzie restoków, itd. jeżeli coś wam nie pasuje jest możliwość skasowania konta wystarczy napisać do nas maila i po sprawie konto zostanie usunięte. A restoków przewidujemy jeszcze wiele. Również dziękuję wszystkim osobom które pisały wczoraj na onecie opinie na mój temat, teraz wiem co naprawdę o mnie myślicie.
Zespół UrwijNagrody.pl

Źródło


RE: IX Urywanie Nagród - nivek0 - 06-02-2012 14:47

potwierdzam!


RE: IX Urywanie Nagród - Grub63 - 14-02-2012 21:58

IX Urywanie nagród już w tę niedzielę - 19.02.2012, poniżej prezentujemy listę nagród dostępnych do Urwania.

Lista nagród:

* Słuchawki CREATIVE LABS Fatal1ty Gaming HS-800 szt. 1
* Gamepad APOLLO GP-6000 PS3 szt. 1
* Głośniki MANTA MM160 szt.1
* LEGO City Samochód Naprawczy szt. 1
* Głośniki 5.1 LOGITECH X-530 970114-1914 szt. 1
* Słuchawki MEMOREX CB25 ORANGE szt. 1
* PenDrive KINGSTON 4GB szt. 1
* PenDrive KINGSTON 8GB szt. 1
* PenDrive KINGSTON 16GB szt. 1
* Płyta czyszcząca napęd CD/DVD TRACER szt. 5
* Słuchawki SWEEX HM300 SILVER szt. 1
* Myszka TRACER TRM-153 Scorpion szt. 1
* Mikrofon TRACER TRS-4 szt.1
* Nawigacja MANTA GPS-070 3,5“ szt.1
* Odkurzacz Zelmer Meteor 2 400.0 EK szt.1
* Doładowanie do telefonu 10 zł szt. 1
* Doładowanie do telefonu 30 zł szt. 1
* Doładowanie do telefonu 50 zł szt. 1
* Gra na PS3 lub Xbox-a lub PSP do 150zł szt.1
* Gra na PC do 150zł szt. 1
* Zestaw gadżetów szt. 5
* Smycz UrwijNagrody.pl szt. 10
* Długopis UrwijNagrody.pl szt. 10


RE: IX Urywanie Nagród - paatryk15 - 14-02-2012 22:12

chyba wezme gre na pctaBig Grin


RE: IX Urywanie Nagród - Ty27mek - 15-02-2012 17:47

Ja się nad głośnikami zastanawiam Tongue


RE: IX Urywanie Nagród - Michacz - 15-02-2012 18:03

Moje Słuchawki CREATIVE LABS Fatal1ty Gaming HS-800 <3


Odp: IX Urywanie Nagród - Scoobyx - 15-02-2012 20:02

Ja biorę odkurzacz, bo akurat dzisiaj musiał się sp*******ć.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: IX Urywanie Nagród - Bolt - 15-02-2012 20:27

no gratuluje, na nagrody dali coś w granicach 1 restocka więc dno Wink Dziękuję, ja co miałem to zgarnąłem ale un się kończy więc zostanę przy GO


RE: IX Urywanie Nagród - Ty27mek - 15-02-2012 20:52

(15-02-2012 20:27)Bolt napisał(a):  no gratuluje, na nagrody dali coś w granicach 1 restocka więc dno Wink Dziękuję, ja co miałem to zgarnąłem ale un się kończy więc zostanę przy GO

Pewnie dają to, na co ich stać Smile
Ale GO jest dobre Jerk


RE: IX Urywanie Nagród - megaW - 15-02-2012 21:10

to będzie klasyczny restock czy licytacja? uu nie doczytałem już wiem