Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mBank/Moneybookers za PayPala. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: mBank/Moneybookers za PayPala. (/Temat-mBank-Moneybookers-za-PayPala-49377)



mBank/Moneybookers za PayPala. - mekingoban - 06-02-2012 01:03

Wymieniam siano z PayPala(Ty wysylasz mi pieniadze na paypalu) a ja wysylam Ci siano przelewem mbank albo moneybookers.

Minimalna cena takiej wymiany to 300 zlotych,dla duzej reputacji moge zrobic wyjatek...

nic nie ryzykujecie w takiej transakcji poniewaz siano z PayPala ktore mi wyslecie zawsze mozecie cofnac,a ja juz przelewu czy moneybookers nie cofne.

Pewnie zapytacie sie jak to mozliwe? A tak to mozliwe,zadnych haczykow. Poprostu mam swoje sposoby i jestem kumaty Smile

Kontakt na email - [email protected]

tylko powazne oferty.


RE: mBank/Moneybookers za PayPala. - Za$ada - 06-02-2012 11:14

Na pewno ktos Ci da hajs na Paypal. Zero reputacji, konto założone przed chwilą.

"Minimalna cena takiej wymiany to 300 zlotych" i myślisz, że ktoś w ciemno da Ci 300 zł?

Żegnamy Pana Wink


RE: mBank/Moneybookers za PayPala. - mekingoban - 06-02-2012 14:40

Kazdy myslacy czlowiek wie ze pieniadze z PayPala mozna cofnac 3 sposobami - unathorized payment, normalny dispute albo chargeback w banku karty jesli zaplacilismy karta do 180 dni. ktos kto mi wysyla pieniadze na PP nic nie ryzykuje poniewaz moze zawsze cofnac kasy,za to ja ryzykuje bo jak juz wysle pieniadze przelewem albo moneybookers to moge zostac oszukany bo ktos sobie cofnie pieniadze,ale zeby wyrobic reputacje bede udostepnial taka usluge na moje ryzyko.

bump!


RE: mBank/Moneybookers za PayPala. - xennon - 08-02-2012 12:23

Jeśli chcesz udostępniać taką usługę to ok.

Chcesz 300zł? Wyśle ci ale pod 1 warunkiem.
Wyslij mi 0,01 PLN na mój rachunek w mBanku


RE: mBank/Moneybookers za PayPala. - mekingoban - 08-02-2012 19:21

bump! pisac emaila albo PM to odpisze.


mBank/Moneybookers za PayPala. - Coristo - 21-06-2013 06:51

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.