Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20dollars2surf - Piramida Finansowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: 20dollars2surf - Piramida Finansowa (/Temat-20dollars2surf-Piramida-Finansowa-49355)



RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - tomazzi - 12-01-2013 22:24

(12-01-2013 22:15)michal4152 napisał(a):  Jakby to był SCAM to by nikt z tego nie korzystał i nie było by aktywnych banerów a są aktywne i ludzie są też aktywni więc nie piernicz głupot że to scam bo sam wprowadzasz w błąd ludzi!!!, i nie usuwaj postów.

idź ciemnotę i dziecięcą paplaninę wprowadzaj na innych forach gdzie znajdziesz debilów podobnych do siebie których podnieca widok wirtualnych $ widocznych na monitorze

zderzenie z rzeczywistością bywa brutalne, niestety takie jest życie realne nawet i w sieci to faktów nie zmienisz nawet stając na rzęsach i klaskając uszami : TEN SERWIS TO SCAM i rzeczywistości nie zmienisz


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - Timofiej - 13-01-2013 10:52

(12-01-2013 22:15)michal4152 napisał(a):  Jakby to był SCAM to by nikt z tego nie korzystał i nie było by aktywnych banerów a są aktywne i ludzie są też aktywni więc nie piernicz głupot że to scam bo sam wprowadzasz w błąd ludzi!!!, i nie usuwaj postów.

Serwis płaci losowo, jak będziesz miał szczęście to dostaniesz te parę drobnych.
A dlaczego są aktywne banery?
Dużo ludzi ma właśnie podejście takie jak ty i działa aktywnie w serwisie.


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - MrocznyKILL - 13-01-2013 16:47

(12-01-2013 22:15)michal4152 napisał(a):  Jakby to był SCAM to by nikt z tego nie korzystał i nie było by aktywnych banerów a są aktywne i ludzie są też aktywni więc nie piernicz głupot że to scam bo sam wprowadzasz w błąd ludzi!!!, i nie usuwaj postów.


Admin płaci losowo stąd sporo osób łudzi się że serwis jest wypłacalny. Adminowi to bardzo na rękę zarabia na serwisie grubą kaskę przy niewielkim wkładanie własnym i niestety to będzie trwało w nieskończoność zbyt wielu jest tam userów który słyszeli że kuzyn kuzyna z Uzbekistanu dostał wypłatę i myśli sobie "Jemu wypłacili to i mi wypłacą" i tak się karmią ludzie plotkami że kolega kolegi coś tam dostał porażka....
Ps: teraz pisze ogólnie jak masę dzieciaków próbuje mnie namówić na jakiś serwis a ja standard pytanie o wypłacalność i zawsze słyszę to samo "mój kolega/kuzyn dostał wypłatę" podejrzanej Tongue a potem podsyłają zrzut w googlach znaleziony Tongue


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - LubiszToZaSMS - 19-01-2013 21:25

Korzystają bo trochę tych userów tam jest.


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - zila - 20-01-2013 10:25

20$2Surf kiedyś był "wspaniały"
Ja na wypłatę czekam od ponad roku, na kolejną od pół roku.

Admin olewa sprawę gdy się do niego pisze.

Na szczęście są inne - lepsze programy gdzie można zarabiać.
a z 20$2Surf proponuję odejść i zniechęcać do niego każdego, aby w końcu Admin musiał zamknąć interes.


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - tomazzi - 20-01-2013 10:56

(20-01-2013 10:25)zila napisał(a):  20$2Surf kiedyś był "wspaniały"
Ja na wypłatę czekam od ponad roku, na kolejną od pół roku.

twój błąd, że zlecałeś kolejną ...
ja czekałem na pierwszą 13 miesięcy i nie zlecałem kolejnych chociaż co miesiąc konto powiększało się o 80-110$
dostałem 1 wypłatę, zakupiłem kody scamu, wygenerowałem, sprzedałem na giełdzie i pożegnałem bez żalu scam usuwając konto
od wystawienia do otrzymania kasy na pp upłynęło razem 4 dni ( w 3 dni się kody sprzedały, 24 h oczekiwania na środki)
kasa z pp z tych kodów już dawno w obrocie, pracuje i zarabia na siebie, bo jeśli bym zlecał kolejne wypłaty to pewnie kolejne 13 miesięcy by gniła a nie zarabiała na siebie


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - zila - 20-01-2013 16:13

z tym, że w ten sposób oszukujesz innych którzy nie wiedzą że era 20$2Surf się skończyła.


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - tomazzi - 20-01-2013 16:20

(20-01-2013 16:13)zila napisał(a):  z tym, że w ten sposób oszukujesz innych którzy nie wiedzą że era 20$2Surf się skończyła.

długo nad tą "mądrością" myślałeś ? bo widzę, że nie za bardzo
codes-discount x lat na rynku francuska giełda, kody tam scamu są i będą dopóki istnieje, kupujący na nie są nawet u samego admina bo fanów nie brak scamu i dopóki na x przypadków ktoś dostanie wypłatę to będą
wystawiłem na giełdzie, zakupił Franz89 na tą chwilę 1 lub 2 w konkursie super polecający, także on chyba dostaje w terminie $, inaczej by chyba nie był głupi by kupować kody do czegoś z czego nie dostaje $


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - pokezaju - 20-01-2013 16:24

To w koncu wyplacaja oni czy nie? Tak czytam te piramidki i durnieje...


RE: 20dollars2surf - Piramida Finansowa - tomazzi - 20-01-2013 16:29

(20-01-2013 16:24)pokezaju napisał(a):  To w koncu wyplacaja oni czy nie? Tak czytam te piramidki i durnieje...

admin płaci komu chce i kiedy chce
jak trafisz na dzień dobroci u zwierząt u niego to dostaniesz pieniądze, nie trafisz to nie dostaniesz
ja na wypłatę czekałem 13 miesięcy, kolega na 1 czeka rok, na 2 pół - także może dostanie a może nie

podsumowując dla nowego szkoda czasu Smile