Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Finta.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Finta.pl (/Temat-Finta-pl-49344)



Finta.pl - xy0urneyx - 05-02-2012 13:43

Witam. Znalazłem dzisiaj serwis finta.pl. Ma świetny program partnerski, jesli polecisz 8 osobom serwis to mógłbyś już dostać Fifę 11 (chyba) Smile Polecam.

Link do rejestracji: http://www.finta.pl/ref/xy0urneyx
Czysty: http://www.finta.pl


RE: Finta.pl - IDIS - 05-02-2012 21:11

Zaologowałem się Smile


RE: Finta.pl - PodatekPL - 05-02-2012 21:52

To ja powiem trochę więcej.
Finta.pl jest to serwis wymiany filmów , gier ,książki i wiele innych.
"Za każdego "zwerbowanego" użytkownika wypłacone zostanie 10 punktów. Dodatkowe 40 punktów wypłacone zostanie jeśli zwerbowany użytkownik zaloguje się w serwisie choć raz po 7 dniach od swojej rejestracji."
i jeszcze jak użytkownik zarobi parę punktów to otrzymujemy 5% zysku.
Ceny książek od 50-400 punktów
Gry od 100-3000 punktów
filmy od 100-1000 punktów

Proszę o rejestracje z mojego refa http://www.finta.pl/ref/PodatekPL


RE: Finta.pl - IDIS - 05-02-2012 22:53

Troszke więcej informacji o tym nikomu nie zaszkodzi Smile

Czym jest Finta.pl?
Serwis finta.pl jest platformą bezpłatnej wymiany przedmiotów. Do określania wartości wymienianych przedmiotów służą punkty, które spełniają w serwisie rolę wirtualnej waluty.

Finta.pl posiada 4 kategorie przedmiotów: Książka, Film, Gra oraz Inne.

Kategoria Inne może obejmować wszystkie przedmioty nie będące książką, filmem ani grą. W tej kategorii mogą również znajdować się oferty nie materialne - wszystko, co może być “wycenione” w punktach.

Punktami można dowolnie dysponować. Można je przelać innemu użytkownikowi serwisu bezpłatnie lub odpłatnie.

Sprzedaż/kupno punktów może również odbyć się na zasadzie "wymiany przedmiotu". W tym przypadku przedmiotem jest realna gotówka. Użytkownik, który chce nabyć punkty, wystawia ofertę kupna punktów (w tej chwili można to zrobić tylko w kategorii Inne) gdzie określa ile punktów chce nabyć (wyceniając przedmiot wymiany) i ile za nie zapłaci. Taka forma może znacznie uprościć wymianę i jednocześnie ją zabezpieczyć na zasadach analogicznych jak wymiana przedmiotów z kategorii Książka, Gra, Film.

Program partnerski

Za każdego "zwerbowanego" użytkownika wypłacone zostanie 10 punktów. Dodatkowe 40 punktów wypłacone zostanie jeśli zwerbowany użytkownik zaloguje się w serwisie choć raz po 7 dniach od swojej rejestracji. Czyli możemy zdobyć praktycznie za darmo aż 50 punktów,
ale to nie wszystko!

Dodatkowo jeśli zwerbowany przez Ciebie użytkownik wystawi do wymiany przedmiot wyceniony na 100 punktów, Ty otrzymasz 5% z wartości wymiany, czyli 5 punktów. Jeśli zwerbowałeś w sumie 10 nowych użytkowników i wymienią oni w sumie w ciągu miesiąca przedmioty wycenione na 10000 punktów - Ty otrzymasz 5% czyli 500 punktów. Prowizja za wymianę przekazywana jest automatycznie!

Dodawanie Przedmiotów.

Mechanizm dodawania nowych przedmiotów został maksymalnie uproszczony. W przypadku książek wystarczy podać ISBN i jeśli pozycja zostanie odnaleziona, wszystkie atrybuty książki zostaną automatycznie uzupełnione. Jeśli ISBN nie jest dostępny lub pozycja nie została odnaleziona można użyć wyszukiwania po tytule. W ostateczności wszystkie atrybuty można wprowadzić ręcznie. Analogiczny mechanizm dodawania został wdrożony w przypadku filmów i gier, z tą różnicą, że rolę unikalnego identyfikatora przedmiotu pełni w ich przypadku EAN.

Masz pytania? Pisz PW Smile


Czysty: http://www.finta.pl


RE: Finta.pl - xy0urneyx - 06-02-2012 13:44

Szanowny Użytkowniku,

"W związku z naruszeniem zasad dotyczących udziału w Programie
Partnerskim
zostaje Pan z niego wykluczony. Chodzi o zapis mówiący o niepublikowaniu
linków referencyjnych na zarabiam.com i temu podobnych serwisach.

Konto nadal jest aktywne w zakresie podstawowej funkcjonalności
dotyczącej
wymiany przedmiotów. "

Lol, a myślałem, że nie można podawać refów tylko kiedy się za rejestracje płaci


RE: Finta.pl - IDIS - 06-02-2012 14:21

Wystarczy troche poczytać:

W zakładce "Program partnerski" na samym dole Smile

"Prosimy o nieangażowanie się w ramach Programu Partnerskiego w różnego rodzaju serwisy/strony/fora/grupy mające na celu nakłanianie do wykonywania działań typu rejestracja w serwisie, oferując w zamian jakiekolwiek wynagrodzenie (pieniądze, punkty, reputacje, nagrody, itp). Serwisy takie (np. zarabiam.com) stwarzają duże ryzyko nadużyć i bardzo małe prawdopodobieństwo przyciągnięcia użytkownika zainteresowanego uczestnictwem w serwisie - poza czynnością, za którą zostanie wynagrodzony, czyli np rejestracją."


RE: Finta.pl - *JackDaniels* - 07-02-2012 17:10

Tak , ja już na flincie jestem od miesiąca, swego czasu założyłem temat w dziale refbak "Kasa za rejestracje" , po 5 dniach otrzymałem ostrzeżenie, a do regulaminu został dodany , który zamieścił kolega powyżej :]


Finta.pl - Klin - 31-01-2015 14:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.