Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Biznes Euro 2012. Inwestor-Wspólnik Poszukiwany!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Biznes Euro 2012. Inwestor-Wspólnik Poszukiwany!!! (/Temat-Biznes-Euro-2012-Inwestor-Wspolnik-Poszukiwany-49242)



Biznes Euro 2012. Inwestor-Wspólnik Poszukiwany!!! - bukichektor - 03-02-2012 15:11

Witam

Mam bardzo dobry pomysł na super opłacalny biznes.Jednorazowa sprzedaż czegoś w związku ze zbliżającą się dużą imprezą sportową w Polsce- EURO 2012.
Przedsięwzięcie przeprowadził ,już ktoś, kilka krotnie, z dużym powodzeniem w całej Polsce przed różnymi dużymi imprezami sportowymi. Między innymi EURO 2008
Za każdym razem okazywało się ono bardzo dużym sukcesem i przynosiło duże zyski.

Dlatego tym bardziej teraz gdy zbliża się największa impreza sportowa w historii Polski warto zainwestować w ten świetny i sprawdzony pomysł samemu.

1.POTRZEBNY KAPITAŁ
By zrealizować przedsięwzięcie poszukuję uczciwego wspólnika-Inwestora będącego w stanie wyłożyć całość potrzebnego kapitału rzędu 25 000 zł- 45 000 zł ( W zależności od ceny po jakiej będzie można kupić towar)

2.W ZAMIAN OFERUJĘ:
-Bardzo dobry, sprawdzony pomysł (na którym kilkakrotnie zarobił już ktoś bardzo duże pieniądze)
-Zajęcie się organizacją przygotowań do akcji. To znaczy dostępem do najtańszego źródła towaru. Jego kupnem, transportem oraz magazynowaniem.
-Zajęcie się zatrudnieniem ludzi, którzy będą towar sprzedawać.


CZAS TRWANIA SPRZEDAŻY:

Czas trwania samej sprzedaży przewiduje na max 19 dni przed samą imprezą.

TWOJA ROLA SPROWADZAŁA BY SIĘ DO:
-Kilku spotkań ze mną w celu opracowania rozwiązania formalnego (umowy, bądź założenia jakiegoś rodzaju działalności) by gwarantowało to tobie od strony formalno-prawnej wystarczające zabezpieczenie przed stratą zainwestowanych pieniędzy ,oraz mi wystarczające zabezpieczenie na otrzymanie interesującej mnie części zysku.
-Pozostawania w kontakcie ze mną (żeby wiedzieć jak wszystko przebiega)
-Odebrania należnych ci zysków, jako inwestorowi.


ZYSKI:
to od 500%-600% zainwestowanego kapitału ( zależy od ceny po jakiej będzie można kupić towar)
I nie są to jakieś mrzonki, bo sam pracowałem 2 krotnie w takiej akcji i organizatorzy sprzedali absolutnie całość towaru,krocie na towarze,który kupiony w dużej ilości na pewno nie jest drogi.

PODZIAŁ ZYSKÓW:
50% dla mnie (250%-300% zysków):
-Za pomysł
-Przygotowanie planu
-Zrealizowanie go
-Posiadanie dobrego dojścia do źródła towaru

50% dla ciebie (250%-300% zysków):
-Za wyłożenie potrzebnego kapitału

AKCJA BĘDZIE PRZEPROWADZONA NA TERENIE WARSZAWY
Więc proszę o zgłaszanie się osób z Warszawy i okolic.
Lub z innych częśći polski, ale mogących do Warszawy przyjechać: kilka razy na początku na ustalenia, Później w celu dopięcia formalności oraz na koniec na samo rozliczenie.

PROSZĘ NIE PISAĆ:
Zapytań co będzie sprzedawane i jak dokładnie. Nie udzielam takich informacji w mailach.

PROSZĘ O ZGŁASZANIE SIĘ TYLKO:


1.Poważnych i uczciwych osób posiadających wspomniany przeze mnie kapitał.
2.Mających zmysł do biznesu i wiedzących że sprzedaż okoliczna ( obojętnie czy to w związku z dniem matki, ojca, dziadka, dziecka czy walentynek) odpowiednio przeprowadzona i przy sprzedawaniu odpowiedniego towaru to zawsze świetny i sprawdzony interes.
3.Dysponujących czasem na kilka spotkań i ustalenia w najbliższym okresie. Gdyż czas nagli. Im bliżej do Imprezy tym towar, który trzeba kupić będzie droższy. Poza tym zamawiając go u producenta trzeba będzie poczekać na jego wykonanie. Więc im szybciej tym lepiej


JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY:
To proszę o wiadomość na priv ,a w niej:
1.nr Tel.
2.Czym się zajmujesz
3.Najbliższe daty w jakich pasuje ci spotkanie, w celu zapoznania się i obgadania przedsięwzięcia (dni i przedział godzin)


Pozdrawiam, I zapraszam do nawiązania współpracy.

P.S. Proszę o nie pisanie postów pod moim ogłoszeniem


Biznes Euro 2012. Inwestor-Wspólnik Poszukiwany!!! - Hybrid1990 - 29-09-2020 20:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.