Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wyłączyć całkowicie reklamy w Mozilla Firefox - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Jak wyłączyć całkowicie reklamy w Mozilla Firefox (/Temat-Jak-wylaczyc-calkowicie-reklamy-w-Mozilla-Firefox-4924)



Jak wyłączyć całkowicie reklamy w Mozilla Firefox - mikolaj90 - 10-04-2010 19:42

Witajcie !

W tym poradniku chciałbym Wam opisać, jak skutecznie wyłączyć reklamy w Mozilla Firefox. Wiem, iż niektórzy używają oto tej przeglądarki i dzięki wyłączeniu reklam, strony wczytują się szybciej !

-------------------------------------------------------------------------

1. Najpierw wchodzimy na stronę https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865 i instalujemy dodatek Adblock Plus.

2. Czekamy chwilę.

3. Gdy dodatek się zainstalować, uruchomiamy ponownie Mozillę Firefox.

4. Dodatek został zainstalowany, możesz cieszyć się brakiem reklam.

Edit: Aby blokował on reklamy, należy dodać subskrypcję filtrów: Menu Filtry -> Dodaj subskrypcję filtrów.


Mam nadzieję, że zawsze komuś ten poradnik może się przydać.

Pozdrawiam !


RE: Jak wyłączyć całkowicie reklamy w Mozilla Firefox - mozambik1 - 10-04-2010 19:56

Mi jakoś automatycznie nie blokuje reklam Tongue, muszę sam se je zablokować, można też nim blokować wszelkie obrazki Tongue


RE: Jak wyłączyć całkowicie reklamy w Mozilla Firefox - mikolaj90 - 10-04-2010 19:59

Mi blokuje automatycznie wszystkie obrazki. Oczywiście można samemu też blokować, ale gdy zablokujesz już jeden raz obrazek to nie powinien on się już pojawiać.

Może się ten poradnik komuś przyda, może nie. Ja tylko go napisałem Smile


RE: Jak wyłączyć całkowicie reklamy w Mozilla Firefox - SZAFI - 10-04-2010 20:00

Poradniczek godny reputka Big Grin Smile


RE: Jak wyłączyć całkowicie reklamy w Mozilla Firefox - szulakaluble - 10-04-2010 23:24

Poradnik może i dobry:> ale każdy szanujący się użytkownik lisa wie takie rzeczy;>
Ja kocham opere ale lisa tez mam i korzystam i dodatek Adblock Plus sam mi blokuje reklamy i inne niepotrzebne badziewia i sprawdza się wyśmienicie.


RE: Jak wyłączyć całkowicie reklamy w Mozilla Firefox - bracki19 - 11-04-2010 06:43

Tylko zapomniałeś napisać informację o tym, że trzeba jeszcze dodać subskrypcję filtrów:
Menu Filtry -> Dodaj subskrypcję filtrów
Wtedy faktycznie, będzie blokował reklamy


RE: Jak wyłączyć całkowicie reklamy w Mozilla Firefox - Magnus - 11-04-2010 07:06

Może się przydać + Smile


RE: Jak wyłączyć całkowicie reklamy w Mozilla Firefox - Tidus - 11-04-2010 07:21

przyda sie Smile Rep up