Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gran Derbi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Gran Derbi (/Temat-Gran-Derbi-4923)



Gran Derbi - Gumowy - 10-04-2010 19:34

Temat troche późno. Kto wg. was wygra Gran Derbi (El Clasico, Derby Europy) cyli mecz Real Madryt vs FC Barcelona Big Grin

Mój głos na Barce Tongue

VISCA EL BARCA!


RE: Gran Derbi - SZAFI - 10-04-2010 19:37

Real Madrid Big Grin Tongue


RE: Gran Derbi - damal123 - 10-04-2010 19:43

Jestem wiernym kibicem Realu. Obstawiam 2:1 dla "Królewskich".


RE: Gran Derbi - Magnus - 10-04-2010 19:43

Zawsze byłem za Realem i będę ... Smile


RE: Gran Derbi - MareKSG - 10-04-2010 19:45

Nie jestem za żadnym z tych zespołów ale wg. mnie wygra Barcelona, ewentualnie widzę remis. Real zrobił kosmiczne transfery, bo myśleli, że od razu zaczną grać i będą nie do pokonania ale pokonał ich brak zgrania i myślę żę to też zgubi ich w tym meczu.


RE: Gran Derbi - szulakaluble - 10-04-2010 23:20

Już po meczu, wygrała Barca ale mniejsza z wynikiem... na pochwałę zasługuje postawa piłkarzy obu drużyn i minuta ciszy przed meczem, plus czarne opaski graczy realu.... I ta muzyka w tle i kamera skierowana na dudka....coś wzruszającego.


RE: Gran Derbi - pespe - 11-04-2010 10:16

Wiedziałem że wygra Barca Smile ja sie nigdy nie myle Smile I Heart BARCA !!


RE: Gran Derbi - SZAFI - 11-04-2010 10:26

Z jednej strony kibicowalem madrytowi

A z drugiej strony obstawilem na beterz 400 k na barce i teraz mam ponad 1 kk BZ xD