Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z Polish BHMM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj z Polish BHMM (/Temat-Zarabiaj-z-Polish-BHMM-49225)



Zarabiaj z Polish BHMM - UploadPolak - 02-02-2012 22:21

Witam,

Jako że dożyliśmy czasów, w których z uploadu plików do sieci metodą PPD jest zajęciem które przynosi marne zyski bądź już nie przynosi ich w ogóle postanowiłem zmienić taktykę działania i oderwać się całkowicie od uploadu. Trafiłem na człowieka który jest założycielem grupy Polish BHMM (Polish BlackHat Money Makers) , nasza rozmowa trwała około godziny. Przestawił mi działanie całego projektu i jaka była by moja rola gdybym do niego dołączył. Jako że po upadku FileSonic i Fileserve nie miałem nic do stracenia po prostu bez zastanowień wszedłem do projektu. Teraz trochę po projekcie. Polish BHMM zajmują się zarabianiem na programach partnerskich oraz inwestycjach. Ich miesięczne zarobki to około 30 tysięcy zł . Jako że grupa jest nowa otworzyli oni rekrutację. Poszukują osób które ukończyły 16 rok życia, a czas jaki mogą poświęcić dziennie graniczy w okolicach 2h dziennie. Po dołączeniu do grupy i czynnym wykonywaniu działań zarobek to około 1-3k na miesiąc. Są też możliwości zwiększenia tej sumy, wystarczy mieć zapał i chęci.

Ja działam tam od stycznia i jestem zadowolony.
Jakieś dowody mojego zarobku mogę przesłać jedynie na GG:8861785


RE: Zarabiaj z Polish BHMM - Max998 - 02-02-2012 22:53

Przepraszam co to znaczy 1-3k i jak można się zapisać?. Tongue
Przetestowałbym to. Wink


RE: Zarabiaj z Polish BHMM - Magiczek - 02-02-2012 23:00

Właśnie jak można wejść w projekt? i czy jest potrzebny wkład własny?


RE: Zarabiaj z Polish BHMM - UploadPolak - 03-02-2012 10:54

Nie potrzeba wkładu własnego. Twój wkład to twój czas , i czynności wykonywane przez ciebie. W projekt można wejść po prostu. Jest rozmowa na gg i pytają czy masz czas ,i czy ogarniasz to co masz robić. Jeżeli wszystko ogarniesz to jesteś w projekcie. Taktyka działania jest dobra.
1-3k to oczywiście skrót od 1000zł - 3000zł
Ja puki co na Marzec będę atakował kwotę około 2000zł wszystko zależy od moich działań i chęci.
Z założycielem projektu jest bardzo dobry kontakt, przyjemna osoba.
Zapraszam na gg jeżeli checie screeny jakieś.


RE: Zarabiaj z Polish BHMM - patulsky1337 - 03-02-2012 13:39

podejrzane..

ostatnio w uwadze na tvn bylo ze byl taki program i ludzie sie zapisywali i musieli pozniej sporo placic. cos na wzor 2 pobieraczka.


RE: Zarabiaj z Polish BHMM - Max998 - 03-02-2012 13:56

Czyli trzeba się skontaktować z Tobą na GG żeby w to wejść kolego UploadPolak?. Smile


RE: Zarabiaj z Polish BHMM - Ropsont - 03-02-2012 14:57

(03-02-2012 13:39)patulsky1337 napisał(a):  podejrzane..

ostatnio w uwadze na tvn bylo ze byl taki program i ludzie sie zapisywali i musieli pozniej sporo placic. cos na wzor 2 pobieraczka.

Tez oglądałem. Nawet jeśli drugi pobieraczek, to i tak będą tylko straszyć bo ogólnie rzecz biorąc nikt nie ma prawa żądać pieniędzy w taki sposób. Poza straszeniem, nic nie mogą zrobić.

Co do tematu to ciekawa propozycja, może rzeczywiście jakaś pułapka albo po prostu szukają ludzi do współpracy. Cóż, to się okaże. Warto sprawdzić, napisałem na GG, teraz czekam na odpowiedź.


RE: Zarabiaj z Polish BHMM - UploadPolak - 04-02-2012 14:40

Zadnego wkładu własnego nie potrzeba Wink

http://polishbhmm.xup.pl/

Dużo osób pisało na gg więc wolałem założyć forum żeby nie potwarzać się po kilkanaście razy