Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zarobić? (/Temat-Jak-zarobic-49174)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak zarobić? - Bruku - 06-02-2012 16:24

Meldorf, mógłbyś spróbować tu: http://zarabiam.com/Temat-20dollars2surf-Piramida-Finansowa-49355


RE: Jak zarobić? - Driver494 - 08-02-2012 23:29

ja od swojej strony polecam serwisy z nagrodami. Dlaczego?
Mniej sie narobisz a mozesz zdobyc wartosciowe nagrody a nie jakies miedziaki... mnie smieszy zarabianie w buxach strata pradu, czasu i myszki. Tyle co zarobisz wystarczy ci na spuszczenie wody w klopie... Niewspominajac o tym ze czasem serwisy tego typu szybciaj zwina interes nim dozbierasz do minimum.
Jak chcesz sobie poczytac o SPRAWDZONYCH serwisach z nagrodami to zapraszam na mojego bloga (banner w sygnaturze). Tam masz wszystko ladnie opisane a kazdemu poleconemu gwarantuje pomoc.


RE: Jak zarobić? - Davi - 08-02-2012 23:47

W tych serwisach z nagrodami ile trzeba czasu poświęcać , żeby wygrać coś ciekawego ? No i jaka szansa , że dowiemy się o restocku i coś upolujemy?


RE: Jak zarobić? - Killer - 09-02-2012 11:38

@davi
nie słuchaj głupot użytkownika Driver494, nie potrafi zarabiać, a próbuje Ci wcisnąć wyłącznie reflinki, chociaż nie jestem zwolennikiem buxów, to na pewno nie powiem że nie da się na nich zarobić i fakt faktem jeśli ktoś ciśnie na 1 buxie to dużo nie zarobi, jednak buxiarze korzystają z kilku/kilkunastu na raz co daje jakiś sprawdzony ciekawy dochód. Mimo wszystko polecam upload, na dzień zarobie więcej niż buxiarze, na dzień zarobię więcej niż wynosi średnia wartość nagród w serwisach z nagrodami. Pierwszego dnia na pewno nie wyciągniesz kokosów ale jeśli jesteś uparty i zawzięty w tym co robisz to osiągniesz sukces.


RE: Jak zarobić? - pink2233 - 09-02-2012 13:00

witam jestem nowa proszę o pomoc w zarabianiu tu i w jaki sposób są wysyłane zarobione pieniążki?czy wpisuje się gdzieś numer konta?proszę o pomoc z góry dziękuje


RE: Jak zarobić? - Stem - 09-02-2012 16:45

I-Gagnant polecam Smile

Na prawde przyjazny surfbar Smile Mozna ogarna minimum do wyplaty ( 15 euro )


http://www.i-gagnant-barre.com/?u=BuLa&lang=pl

czysty : http://www.i-gagnant-barre.com/


RE: Jak zarobić? - Driver494 - 09-02-2012 20:01

(09-02-2012 11:38)Killer napisał(a):  @davi
nie słuchaj głupot użytkownika Driver494, nie potrafi zarabiać, a próbuje Ci wcisnąć wyłącznie reflinki, chociaż nie jestem zwolennikiem buxów, to na pewno nie powiem że nie da się na nich zarobić i fakt faktem jeśli ktoś ciśnie na 1 buxie to dużo nie zarobi, jednak buxiarze korzystają z kilku/kilkunastu na raz co daje jakiś sprawdzony ciekawy dochód. Mimo wszystko polecam upload, na dzień zarobie więcej niż buxiarze, na dzień zarobię więcej niż wynosi średnia wartość nagród w serwisach z nagrodami. Pierwszego dnia na pewno nie wyciągniesz kokosów ale jeśli jesteś uparty i zawzięty w tym co robisz to osiągniesz sukces.

no nie gadaj. upload nie jest dla kazdego bo nie kazdy to potrafi a buxy nie sa warte uwagi. W serwisach nagrodami poswiecisz mniej czasu a mozesz zgarnac wartosciowa nagrode. Niech zrobi jak uwaza ale ja buxow nie popieram a na uploadzie trzeba sie troche znac (trzeba miec pomysl i troche kasy na start ogolnie sporo roboty). Wiec zostaja nagrody najprostrza i najszybsza metoda wzbogocenia sie .


RE: Jak zarobić? - Driver494 - 09-02-2012 20:10

(08-02-2012 23:47)davi napisał(a):  W tych serwisach z nagrodami ile trzeba czasu poświęcać , żeby wygrać coś ciekawego ? No i jaka szansa , że dowiemy się o restocku i coś upolujemy?

ile czasu trzeba poswiecic?
zaleznie od serwisu
od 5 minut do 15 minut (serwisy z restockami)
30 do 1,5 godziny ( np. przeczytamwszystkich - bez restokow)
30 do 1 godziny (raz na jakis czas - nie ma zadan caly czas)

Mozesz tez pobawic sie na facebooku z konkursami. Na forum znajdziesz linki...


RE: Jak zarobić? - Killer - 09-02-2012 20:39

(09-02-2012 20:01)Driver494 napisał(a):  
(09-02-2012 11:38)Killer napisał(a):  @davi
nie słuchaj głupot użytkownika Driver494, nie potrafi zarabiać, a próbuje Ci wcisnąć wyłącznie reflinki, chociaż nie jestem zwolennikiem buxów, to na pewno nie powiem że nie da się na nich zarobić i fakt faktem jeśli ktoś ciśnie na 1 buxie to dużo nie zarobi, jednak buxiarze korzystają z kilku/kilkunastu na raz co daje jakiś sprawdzony ciekawy dochód. Mimo wszystko polecam upload, na dzień zarobie więcej niż buxiarze, na dzień zarobię więcej niż wynosi średnia wartość nagród w serwisach z nagrodami. Pierwszego dnia na pewno nie wyciągniesz kokosów ale jeśli jesteś uparty i zawzięty w tym co robisz to osiągniesz sukces.

no nie gadaj. upload nie jest dla kazdego bo nie kazdy to potrafi a buxy nie sa warte uwagi. W serwisach nagrodami poswiecisz mniej czasu a mozesz zgarnac wartosciowa nagrode. Niech zrobi jak uwaza ale ja buxow nie popieram a na uploadzie trzeba sie troche znac (trzeba miec pomysl i troche kasy na start ogolnie sporo roboty). Wiec zostaja nagrody najprostrza i najszybsza metoda wzbogocenia sie .

Nie wprowadzaj innych w błąd to że ty nie potrafisz zarabiać nie znaczy że się nie da, na buxach zawsze te kilkadzieścia dolarów miesięcznie wpadnie, u uploadzie mówić nie muszę bo na forum wielu zarabia powyżej tysiaka miesięcznie - tutaj to na co zapracujesz na pewno dostaniesz. Kasy na start żadnej mieć nie trzeba widać że od dupy strony się za to brałeś...
Odsyłam do podstawówki na lekcje polskiego piszę się "prostsza", następnym razem warn za dubla, używamy opcji edytuj.


RE: Jak zarobić? - Driver494 - 09-02-2012 22:40

Jestem na telefonie wiec mam ograniczone mozliwosci. Pozatym telefon jest po angielsku wiec nie mam tu polskiego slownika. A co do niego niech robi jak uwaza. Moze ja nie mialem szczescia do uploadu i bylem leniwy co do buxow ale uwazam ze zdobywanie nagrod jest najlepsze dla poczatkujacych.

Wiecej sie nie wtracam.