Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie AdSense (/Temat-Zarabianie-AdSense-49110)

Strony: 1 2 3


Zarabianie AdSense - ThePiotr - 31-01-2012 09:30

Hej Wszystkim
Na poczatku pragne powiedzieć ze mam na imię Piotr i na Forum jestem od wczoraj Smile i juz zdążyłem odbyc jedną rozmowe z panem Adminem Tongue ale mniejsza z tym. na codzień zajmuje się trzema rzeczamiSmile
1. Pracą u Kogoś ( SEM )
2. Sprzedażą Kursów ( Nauka Angielskiego dla DE )
3. Zarabianiem z AdSense

Dzisiaj w tym poście chce zebrac max 1000 osób którym pokaze jak wygenerowac taki przychód jak mój troche ponad 4000 euro / msc ( admin widział )

Zapytacie pewnie dlaczego to robie
1. Chce zwiękrzyc swój ( przetestowac nowe produkty )
2. Lepiej zeby 100 osób pracowało na 1% i jedna ma pracować na 100% ( wiem szczery jestem )

Narazie tyle jesli będzie zainteresowanie ( minimum 100 osób ) przygotuje szkolenie Smile ( bezpłatne )


RE: Zarabianie AdSense - LessiPL - 31-01-2012 09:35

Mało profesjonalny sposób promocji, raczej każdy to zignoruje, szukasz listy adresowej to zainwestuj w reklamę. Nie sądzę by ktoś się zgłosił do osoby, która zarejestrowała się na potrzeby sprzedania swojego produktu.


RE: Zarabianie AdSense - haggard - 31-01-2012 09:35

1
Czekamy na kolejne 99 osób Tongue


RE: Zarabianie AdSense - ThePiotr - 31-01-2012 09:44

(31-01-2012 09:35)LessiPL napisał(a):  Mało profesjonalny sposób promocji, raczej każdy to zignoruje, szukasz listy adresowej to zainwestuj w reklamę. Nie sądzę by ktoś się zgłosił do osoby, która zarejestrowała się na potrzeby sprzedania swojego produktu.

Dziekuję za radę Smile
Ale ja nie chce nic sprzedawać Smile


RE: Zarabianie AdSense - haggard - 31-01-2012 09:51

100 osób będzie trudno znaleźć Tongue

Zwłaszcza, że wolą inny zarobek niż Adsense Smile


@DOWN
To trzeba zacząć multi robić Tongue


RE: Zarabianie AdSense - ThePiotr - 31-01-2012 09:58

hmmm To Nie będzie szkolenia Smile jak nie będzie 100 osób Smile


RE: Zarabianie AdSense - milo - 31-01-2012 10:06

no to i ja sie pisze


RE: Zarabianie AdSense - sylwu - 31-01-2012 10:45

Wymagany jest jakiś serwis www?


RE: Zarabianie AdSense - ThePiotr - 31-01-2012 10:58

Myślę że jesli ne masz serwera na początku wystarczy Blogger Smile


RE: Zarabianie AdSense - LessiPL - 31-01-2012 11:13

zareklamuj się w adtaily lub poprzez mailing to na pewno znajdziesz chętnych bardzo szybko nie każdy przeczyta ten temat gdyz wiekszość głównie zarabia na uplodzie Smile

sama inicjatywa i pomysl wydaje się bardzo dobry