Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do tworzenia i edycji stron www (początkujący) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Program do tworzenia i edycji stron www (początkujący) (/Temat-Program-do-tworzenia-i-edycji-stron-www-poczatkujacy-49102)



Program do tworzenia i edycji stron www (początkujący) - UmCyK - 30-01-2012 22:09

Program do tworzenia i edycji stron www (początkujący)
Podawajcie nazwy.
Wiem ze kiedyś w gimnazjum miałem jakiś program do robienia stron
z kategorii
powerpoint i word office (jest jakiś pakiet programów)


RE: Program do tworzenia i edycji stron www (początkujący) - Jeppers - 30-01-2012 22:30

ja polecam od siebie "zajączka", a Tobie pewnie chodzi o FrontPage'a Smile


RE: Program do tworzenia i edycji stron www (początkujący) - Razer - 30-01-2012 22:42

FP bleeee

ked2


RE: Program do tworzenia i edycji stron www (początkujący) - kometix - 31-01-2012 10:33

polecam ezHTML sam na nim stawiałem pierwsze kroki w tworzeniu stron www


RE: Program do tworzenia i edycji stron www (początkujący) - Mateusz5511 - 03-02-2012 21:33

skasowane


RE: Program do tworzenia i edycji stron www (początkujący) - roskos - 07-02-2012 16:17

dreamweaver albo pajaczek sa dobrymi narzedzami, niestety dosc kosztownymi, mozesz tez robic to w prosty sposob uzywajac notepad+