Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ułatwienie dla Polaków(podatki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Ułatwienie dla Polaków(podatki) (/Temat-Ulatwienie-dla-Polakow-podatki-49050)



Ułatwienie dla Polaków(podatki) - FireMedia - 29-01-2012 20:11

W celu ułatwienia rozliczania się z Urzędem Skarbowym w 2012r ( z podatkiem od dochodu za 2011r. musicie sobie poradzić niestety sami - jeżeli ktoś nie wie jak, to prosimy o kontakt - postaramy się pomóc) oferujemy ( jest to całkowicie dobrowolna sprawa) możliwość zawierania umów o dzieło. Wszelkie pytania i zgłoszenie chęci skorzystania z tego udogodnienia proszę kierować na adres [email protected]


RE: Ułatwienie dla Polaków(podatki) - Admin - 29-01-2012 22:57

A to mila odmiana bo wszedzie odsylaja do mojej ksiegowej w celu uzyskania informacji, a ze ona nie wie jak dziala paypal, a tym bardziej co to jest upload to juz wogole Smile


RE: Ułatwienie dla Polaków(podatki) - LessiPL - 02-02-2012 07:59

gdzie można ściągnąć wzór umowy o dzieło z firecashem? rozumiem że wypełniam dwie kopie wysyłam do Was odsyłacie mi jedną, podpisaną.