Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samochód - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Samochód (/Temat-Samochod-49046)

Strony: 1 2


RE: Samochód - Max998 - 29-01-2012 22:53

Z Niemieckich aut polecam Ci kogoś z rodziny Opla, na prawdę dobre samochody.
Mój ojciec ma Zafirę (2.0 TDi) i nie narzeka.
W tych granicach znajdziesz na pewno ciekawy i nie stary pojazd.
Osobiście rozglądam się właśnie za Oplem Astrą Kombi w granicach 15-25 tyś. zł.


RE: Samochód - Lubelak - 29-01-2012 23:03

(29-01-2012 20:01)Daminn napisał(a):  Faktycznie mu pomogliście, a jakie silniki do w/w polecacie i dlaczego?

@Autor, radzę lecieć na fora motoryzacyjne a nie na zarabiam.com gdzie średnia wieku to 16lat.

Pyta się ogólnie ,to ogólnie odpowiadamy czyż nie ?


RE: Samochód - MareKSG - 29-01-2012 23:43

VW razem z Audi są najbardziej rozchwytywanymi samochodami przez złodziei i to dosyć duży minus. Dalej nie wiem jaki dokładnie to ma być samochód, jaki silnik, czy w ogóle są potrzebne jakieś specjalne osiągi... Wg. mnie samochód rodzinny to taki, który ma dość dużą pojemność i mało pali. Z Japońskich samochodów mogę polecić Mazdę Demio, Mazdę Premacy i Mazdę 6. Ale szczerze powiem, że może lepiej zastanowić się nad Oplem lub... Skodą. Nie mówię to dlatego, że ja jeżdżę Skodą, tylko dlatego, że są to bardzo solidne samochody tak samo jak Ople. Przez 13 lat jakie ma moja Skoda nie doszło jeszcze do większej awarii (tylko wymiany części, które trzeba wymieniać w każdym samochodzie po iluś km/latach). Octavia II Tour jest najlepiej sprzedawanym nowym samochodem w Polsce obecnie. Starsza wersja Octavii jest prawie, że taka sama Smile Tak więc polecam Opla Zafirę, Opla Vectrę, Opla Astrę II i Skodę Octavię czyli solidne, wygodne i w miarę oszczędne samochody Smile

P.S. Skoda to właściwie jeżdżący VW z czeską twarzą Smile