Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Nieaktualne]Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia (/Temat-Nieaktualne-Za-rejestracje-i-aktywnosc-1zl-comiesieczna-premia-49044)

Strony: 1 2


RE: Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - MrocznyKILL - 05-02-2012 22:22

Po to podałem kontakt ponieważ post jest totalnie uproszczony zawiera skryty myślowe a poza tym wchodząc do tematu czytałeś "Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia " a to jest chyba dla wszystkich jednoznaczne. Przyznaję że teraz jak czytam post brzmi on nie co myląca ale od tego jest kontakt aby z niego skorzystać. Za sam zapis do programu nie mam zupełnie NIC (ten kto ma konto na neo potwierdzi to) więc o wykorzystywaniu użytkowników nie ma mowy bo zupełnie nic z tego nie mam po prostu zbyt uproszczony pierwszy post w nadziei że wszystko zostanie dogadane przez kontakt Eamil bądź GG .


RE: Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - matig20 - 08-02-2012 17:52

dziś mija 3 dzien a ja nie dostałem kwoty , ps nie przekrecaj teraz co innego pisało w pierwszym poście zanim zmieniłeś


RE: Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - MrocznyKILL - 08-02-2012 20:54

(08-02-2012 17:52)matig20 napisał(a):  dziś mija 3 dzien a ja nie dostałem kwoty , ps nie przekrecaj teraz co innego pisało w pierwszym poście zanim zmieniłeś


Nazwa tematu jest jednoznaczna... temat był słabo opisany wręcz można powiedzieć wcale dlatego dodałem kontakt. Widzisz to co chcesz widzieć nazwa tematu jest jednoznaczna a jeśli opis był niezwięzły trzeba było skorzystać z kontaktu. Nie wyłudzisz ode mnie premii ponieważ nic nie mam z twojej rejestracji (w neobux nie mam żadnej premii za samą twoją rejestracje) więc nie ma mowy o wykorzystywaniu użytkowników.


RE: Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - Marello - 09-02-2012 21:27

@MrocznyKILL

Radzę zapoznać się dokładnie z regulaminem działu refback i rozwijać skróty myślowe, dzięki temu taka sytuacja jak ta nie będzie miała miejsca.
Za złamanie 3 pkt regulaminu 30% warna.

Regulamin: http://zarabiam.com/Temat-Regulamin-dzialu-refback-za-pieniadze-Przeczytaj-zanim-napiszesz-temat-46758


[Nieaktualne]Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - Roben - 23-02-2012 18:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.