Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Nieaktualne]Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia (/Temat-Nieaktualne-Za-rejestracje-i-aktywnosc-1zl-comiesieczna-premia-49044)

Strony: 1 2


[Nieaktualne]Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - MrocznyKILL - 29-01-2012 16:49

Zapisz się do neobuxa a otrzymasz nawet 2 zł w miesiąc

[Obrazek: banner9.gif]

http://www.neobux.com/?r=Patryk1450

Bardziej szczegółowe wyjaśnienie zapisu gdyż post okazał się zbyt ubogi i mylący dla wielu userów:
(05-02-2012 18:37)MrocznyKILL napisał(a):  Wynagrodzenie jest za "Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia " Co oznacza aby otrzymać 1 zł za rejestrację trzeba wykazać aktywność w serwisie. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie ale okres sprawdzania aktywności nie będzie trwał dłużej niż 30 dni. Po okresie miesięcznej aktywności można zdobyć nawet 2 zł ( 1 zł za rejestrację i wykazanie przeciętnej aktywności oraz kolejne 1 zł jeśli aktywność będzie ponadprzeciętna )




Kontakt:
email [email protected]
GG 24526450



RE: Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - Snoweee - 29-01-2012 18:26

Napisałem na GG


RE: Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - surfer0700 - 03-02-2012 21:32

Zarejestrowałem się.
Nick: surfer0700

edit:

dostałem 1zł

Potwierdzam i polecam! Wink


RE: Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - kris009c - 04-02-2012 11:33

mnie nie pokazuje ''Verification Code'', a jave wszystko mam.


RE: Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - dawid1305 - 04-02-2012 21:33

Zarejestrowałem się

Nick: dawid1305

PayPal: [email protected]


RE: Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - Marello - 05-02-2012 11:30

Przypominam:
Cytat:1. Każda osoba która oferuje kwotę pieniężną za wykonanie danej czynności musi wypłacić obiecaną kwotę maksymalnie do 3 dni od wykonania zadania (w przypadku stałych bywalców czas może się nieznacznie wydłużyć)
Nie zastosowanie się do tego punktu będzie surowo karane! Najmniejszym możliwym wymiarem kary jest ostrzeżenie (warn) 50%!



RE: Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - matig20 - 05-02-2012 16:54

zarejestrowałem sie
login matig20

konto pp [email protected]


RE: Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - MrocznyKILL - 05-02-2012 18:37

Wynagrodzenie jest za "Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia " Co oznacza aby otrzymać 1 zł za rejestrację trzeba wykazać aktywność w serwisie. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie ale okres sprawdzania aktywności nie będzie trwał dłużej niż 30 dni. Po okresie miesięcznej aktywności można zdobyć nawet 2 zł ( 1 zł za rejestrację i wykazanie przeciętnej aktywności oraz kolejne 1 zł jeśli aktywność będzie ponadprzeciętna )


RE: Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - matig20 - 05-02-2012 18:42

w pierwszym poście wyraźnie pisze że za zapisanie się dostaje się 1zł , a z aktywność kolejne złotówki , odwracasz kota ogonem i wykorzystujesz userów !!!

"Zapisz się do neobuxa a otrzymasz 1 zł " "i bądź aktyny a co miesiąc otrzymasz kolejne złotówki na twoje konto paypal."

wprobwadzasz w błąd


RE: Za rejestrację i aktywność 1zł + comiesięczna premia - kris009c - 05-02-2012 19:52

źle sprecyzowane, też rozumiem tak jak matig20