Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Cool Gift - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Cool Gift (/Temat-Zamkniety-Cool-Gift-4901)

Strony: 1 2 3


RE: Cool Gift - Paviano - 10-04-2010 16:03

Ja zagłosowałem na tak.
Jeśli upragnione nagrody skończą się to możesz wziąć jeszcze Cool Gift'a.


RE: Cool Gift - Kilol - 10-04-2010 16:22

Bierz Cool Gifta. Ja na twoim miejscu bym brał. Zawsze może trafić się coś fajnego np. PSP. W sumie jest ryzyko, ale przecież to tylko
wirtualne punkty.


RE: Cool Gift - SZAFI - 10-04-2010 17:01

Co sie bedziesz wez cool gifta i bedzie xD


RE: Cool Gift - Gumowy - 10-04-2010 19:22

To chyba się zdecyduje na tego "Ciul Gifta" Big Grin


RE: Cool Gift - SZAFI - 10-04-2010 19:24

Szansa jest 50 na 50, krótko wybierasz nagrode i albo szykujesz sie na Skin albo na Ps3 Big Grin

Tak więc ja bym na twoim miejscu zaryzykował w sumie te PTZ w realu są gó*no wartę więc lepsze to niż nic Big Grin


RE: Cool Gift - larw - 10-04-2010 20:57

Przejrzałem youtube oraz parę innych forów internetowych i znalazłem w sumie mało tych cool giftów, ale były one następujące:

1. Zestaw lockerz: koc, termos, bidon, podkładka, kubek, metalowy notatnik
2. Zestaw 4 filmów DVD (Transformers, Zmierch i dwóch już nie kojarzę)
3. PSP: Assassin's Credd
4. Stos naklejek na ipoda i koszulka.

Na jednym forum znalazłem też zażalenie na lutowego coolgifta. A mianowicie, gość zamówił cool'a i dostał przesyłkę, na liście przewozowym było, że zawiera ona: notes, kocyk i kubek o wartości !268$! <wow> i celnicy naliczyli od tej kwoty cło i VAT o wartości 390 zł. Także gość nie przyjął paczki...

Także jest to jakieś wyjście zarówno ciekawe, jak i niebezpieczne Tongue

Pozdrawiam


RE: Cool Gift - mati852a - 10-04-2010 22:44

zawsze jest szansa że trafi ci się banan i woda z biedronki
a więc się opłaca Wink


RE: Cool Gift - ketrab - 11-04-2010 07:20

Jeżeli chodzi o mnie, to powiem szczerze, że takie właśnie tematy wkurzją mnie najbardziej. Co kogo obchodzi co Ty sobie weźmiesz na restocku ? Masz swoje punkty to nimi operuj i zamawiaj co chcesz. Z pewnością nie tylko Ty zastanawiasz się nad Cool Giftem, ale nie tylko Ty będziesz na restocku i inni też chcą coś zamówić, a wiadomo, że jak piszesz o tym to konkurencja automatycznie wzrasta. Ja mam swój cel i sam na to wpadłem, bez niczyjej pomocy. Takie jest moje zdanie i tyle w tym temacie - dziękuje dobranoc.


RE: Cool Gift - Vazzkier - 11-04-2010 08:52

(11-04-2010 07:20)ketrab napisał(a):  Jeżeli chodzi o mnie, to powiem szczerze, że takie właśnie tematy wkurzją mnie najbardziej. Co kogo obchodzi co Ty sobie weźmiesz na restocku ? Masz swoje punkty to nimi operuj i zamawiaj co chcesz. Z pewnością nie tylko Ty zastanawiasz się nad Cool Giftem, ale nie tylko Ty będziesz na restocku i inni też chcą coś zamówić, a wiadomo, że jak piszesz o tym to konkurencja automatycznie wzrasta. Ja mam swój cel i sam na to wpadłem, bez niczyjej pomocy. Takie jest moje zdanie i tyle w tym temacie - dziękuje dobranoc.

Ochłoń ziom koleś chce się poradzić


RE: Cool Gift - Songoku - 11-04-2010 21:14

Lepiej brać
Kto nie ryzykuje to ps3 może stracić Smile