Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Cool Gift - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Cool Gift (/Temat-Zamkniety-Cool-Gift-4901)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]Cool Gift - Gumowy - 10-04-2010 13:24

Jak sądzicie, opłaca się brać Cool Gift za 2000PTZ? Z tego co wiem to dają tam jakieś termosy, kocyki i coś jeszcze ale mogą też dać bilety na koncert itp.

Głosujcie w ankiecie i poradźcie, brać czy nie Smile

Tylko nie piszcie "Widziałeś co Admin miał w paczce!" bo jest to bezsensu Tongue


RE: Cool Gift - Zythus - 10-04-2010 13:27

Widziałeś co Admin miał w paczce..


RE: Cool Gift - Alcor - 10-04-2010 13:29

Ja bym brał bo Admin miał niezłego farta.. tyle rzeczy w jednej paczce. Sam poluje na cool gifta w końcu to tylko 2 k ptz, a korzyści płynące z nagród są o wiele więcej warte.


RE: Cool Gift - haggard - 10-04-2010 13:29

Nie, bo widziałeś co admin miał w paczce.


JOKE

Lepiej ipoda za 1,7k albo coś innego.


RE: Cool Gift - Tidus - 10-04-2010 13:30

(10-04-2010 13:29)Alcor napisał(a):  Ja bym brał bo Admin miał niezłego farta.. tyle rzeczy w jednej paczce. Sam poluje na cool gifta w końcu to tylko 2 k ptz, a korzyści płynące z nagród są o wiele więcej warte.

Przecież to jego rzeczy były xD.

Słuchaj rób co chcesz bo moze byc tak ze wygrasz ; torebke a moze byc tak ze wygrasz ps3 wiec rob co chcesz lecz jestem na TAK


RE: Cool Gift - Baczex - 10-04-2010 13:30

Tak Admin mial bardzo duzo. Mnie w szczegolnosci sie podobala ta woda z Biedronki bo mnie na nia nie stac Sad(
Dlatego mowie ci bierz. Wink

A tak serio to mi sie wydaje ze sie nie oplaca, przynajmniej to moje zdanie.
Popatrz co ludzie dostaja na Youtube. 2 termosy, koc i jakies badziewia ;/


RE: Cool Gift - Gumowy - 10-04-2010 13:36

Pytałem poważnie, ale widze, że tu 50% userów to dzieci które wierzą, że to była prawdziwa paczka Cool Gift co Banan dostał Undecided


RE: Cool Gift - matino3 - 10-04-2010 13:39

Ja ogólnie bym nie brał bo nie sądzę, żeby Ci za 2k punktów wrzucili coś wartego 3000,czy 4000 PTZ, ale zagłosowałem na tak, żeby się na Twoim błędzie przekonać co dostaniesz xD


RE: Cool Gift - Devilry225 - 10-04-2010 13:42

Widziałem trochę filmików z unboxingów Cool Gitów i powiem ci że się opłaca.Ludzie czasem dostają samo PSP(w sumie to i tak się opłaca, bo lepsze i to niż upolowanie go, które zazwyczaj jest niemożliwe).Czasem też dostają kubek,termos,koc itp. w jednej paczce.Wybór należy do ciebie Wink.


RE: Cool Gift - RaZoR_xDe - 10-04-2010 15:09

Wiesz są plusy i minusy.

Możesz wygrać Xboxa 360 a możesz wygrać skina na iphone, zagłosowałem na nie.. Zrób co chcesz ale lepiej wydać to na konkretną nagrodę a nie Niewiadomy gift.

Pozdrawiam