Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kilka pytań (/Temat-Rozwiazane-Kilka-pytan-4890)



[Rozwiązane]Kilka pytań - Bioly1993 - 10-04-2010 11:31

Witam
Mam do was kilka pytań.Gdzies wyczytałem ze jest 15 sposobów na zdobywanie punktów.
1.Skoro tak, to w jaki sposób? ja znam dwa.Oglądanie filmów i wysyłanie zaproszeń... a gry itd?
2.W wysyłaniu zaproszeń pomyliłem meila kolegi o jedną literke. Czy da sie to jakos edytowac/zmienic/usunąc?
3.Czy aby móc w pełni korzystać z Lockerz trzeba mieć skończone 18 lat?
4.i ostatnie pytanie, Czemu gdy chce wlączyćjakis film. to pisze ze jest on nidostepny w moim region geograficznym?(odpowiedz w pytaniuBig Grin,ale czemu tak jest?)
jak cos sobie przypomne to dopisze
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ok mam jeszcze jedno pytanie.
5.Czy aby móc dostać nagrode,załóżmy ze mam juz na x boxa te x punktów,To aby móc go wygrać trzeba mieć jakies konto premium,czy coś w tym stylu?Czy poprostu każdy może wygrać? i za nic nie trzeba płacić(nie mam na myśli cła)


RE: Kilka pytań - Magnus - 10-04-2010 11:38

1. Są 4 sposoby logowanie,odp. na pytania,zbieranie znajomych,ogladanie filmików w play.
2.Nie nie da się po prostu wyślij 2 zapro na poprawny email kolegi
3.Nie.Chyba minimalny wiek to 13 lat.
4.Lockerz ma błędy czy coś ale da się oglądać filmiki w poradnikach jest pokazane jak to zrobić .
Pozdro Smile


RE: Kilka pytań - mar97 - 10-04-2010 11:40

1. Są 4 sposoby: Zapraszanie znajomych, oglądanie filmików, odpowiadania na dailes i za zalogowanie.
2. Niestety nie można tego poprawić.
3. Nie, nie trzeba mieć skończonych 18 lat, lockerz to serwis dla wszystkich ludzi.
4. No bo niektóre filmiki są tylko dla amerykanów.


RE: Kilka pytań - cinexik - 10-04-2010 12:34

aktualnie sa 4 sposoby na zdobywanie pktow (podobno ma byc 15, ale sie zobaczy w przyszlosci, moze niedalekiej^^)
poszukaj na forum jest wiele poradnikow jak ogladnac filmy tlyko dla USA (bunnies, spiderman- wszystkie animowane).
Tutaj na forum znajdziesz praktycznie wszystko, wystarczy troche posiedziec.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Kilka pytań - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.