Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50$ od Lockerz do końca tygodnia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: 50$ od Lockerz do końca tygodnia (/Temat-50-od-Lockerz-do-konca-tygodnia-489)

Strony: 1 2


50$ od Lockerz do końca tygodnia - Nyscerion - 22-12-2009 00:57

Jednak Lockerz dał nam wyboru będą dwie opcje odbioru swoich pieniędzy, pierwsza z nich to bon na zakupy w Amazon.com o wartości 50$, za to druga opcja to przelew 50$ (dolarów amerykańskich) od razu na konto PayPal użytkownika do wydania na dowolny cel zamiast tylko na dobro materialne. Jeśli nie masz konta PayPal, możesz je zarejestrować tutaj, klikając na górze strony w "Załóż konto". Tłumaczenie:

Drogi użytkowniku Lockerz,

Piszemy, aby przekazać ci nowe informacje w sprawie prezentu od Lockerz. Wielu z naszych członków pytało o alternatywę do karty E-Gift, więc mamy przyjemność poinformować, że oferujemy ci również przelew w postaci 50$ (dolarów amerykańskich). Pieniądze zostaną przekazane bezpośrednio na konto PayPal. Nie pobieramy żadnych opłat za przelew. Będziemy dokonywać wpłat bezpośrednio na konto, a jeśli nie masz konta PayPal, może je w prosty sposób założyć (kliknij Zarejestruj).

Przekazy będziemy realizować do końca tego tygodnia, więc pieniądze otrzymasz w czasie świąt.

Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość i bycie częścią Lockerz w tych pierwszych chwilach. Czekamy z niecierpliwością na wprowadzenie nowych, niesamowitych funkcji, zaraz po oficjalnym otwarciu strony na początku 2010 roku.

Najlepszego,

Zespół Lockerz

@źródło: http://lockerzlist.pl/


RE: 50$ od Lockerz do końca tygodnia - sinoku - 22-12-2009 17:14

no ladnie lockerz ja wybral bym na paypal Smile


RE: 50$ od Lockerz do końca tygodnia - real - 22-12-2009 18:04

Ale to dostaną tylko ci co coś zamówili tak?


RE: 50$ od Lockerz do końca tygodnia - Nyscerion - 22-12-2009 18:12

(22-12-2009 18:04)real napisał(a):  Ale to dostaną tylko ci co coś zamówili tak?

dokładniej to osoby które dostały to na e-maila ;]


RE: 50$ od Lockerz do końca tygodnia - real - 22-12-2009 18:17

A od czego zalezy to czy dostaniemy? xD


RE: 50$ od Lockerz do końca tygodnia - Zythus - 22-12-2009 19:23

"niesamotnych funkcji"
no comment...
I dobrze, zawsze to lepiej 2 niż 1 Smile


RE: 50$ od Lockerz do końca tygodnia - Bielak - 22-12-2009 19:26

Tez mnie chwilami smieszy ten ich hurraoptymizm, i zwroty wlasnie w stylu "niesamowitych funkcji" i "nadzwyczajnego doswiadczenia" no ale coz, takie prawa marketignowe. Wazne zeby robili swoja robote i powoli szli do przodu Smile


RE: 50$ od Lockerz do końca tygodnia - Mariolars - 22-12-2009 21:07

Wy chociaż dostaniecie 50$ a ja nic ,bo dostałem od nich meila ze paczka do mnie idzie a tu nie ma.


RE: 50$ od Lockerz do końca tygodnia - Bielak - 22-12-2009 21:09

Spokojnie, dojdzie. Teraz przeciez okres swiateczny jest wiec poczta itd tez ma swoje opoznienia, wiec cierpliwosc Smile Zobaczysz, niedlug wrzucisz filmik jak odpakowywujesz ipod'a


RE: 50$ od Lockerz do końca tygodnia - Nyscerion - 22-12-2009 21:15

(22-12-2009 19:23)Zythus napisał(a):  "niesamotnych funkcji"
no comment...
I dobrze, zawsze to lepiej 2 niż 1 Smile

dzięki za zgłoszenie błędu...