Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] PSP 2004 BLACK + 8gb + bonusy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] PSP 2004 BLACK + 8gb + bonusy (/Temat-Sprzedam-PSP-2004-BLACK-8gb-bonusy-48893)



[Sprzedam] PSP 2004 BLACK + 8gb + bonusy - micheo - 26-01-2012 00:46

Witam, mam na sprzedasz konsole PSP 2004 czarną w bdb. stanie.
Konsola jest stale przerobiona, posiada soft 5.50GEN-D3 + łatka Prome 4. Działają chyba wszystkie gry.
W skład zestawu wchodzi:
-Konsola PSP
-Oryginalna bateria Sony
-Ładowarka
-Ładowarka samochodowa
-Pudełko z papierami i instrukcją
-Podręczna torba z napisem PSP na konsole, kable, karte pamięci i różne duperele
-Karta pamięci Micro SD 8 GB firmy GOOD RAM z adapterem do PSP

Dodatkowe Info:
Sprzedaję tylko i wyłącznie na serwisie Allegro lub odbiór osobisty w Lublinie. Konsola jest w Bardzo Dobrym Stanie. Posiadam konsole około 1,5 roku nie zauważyłem żadnych wad z wyjątkiem 1, przy wyłączaniu gry, gdy pojawia sie komunikat prosze czekac to u góry ekranu są jakieś ślady jak by coś lepiącego się czy coś. Nie wiem co to jest ponieważ konsole, także kupiłem używaną za 400zł bez karty pamięci lecz tą plame widać tylko i wyłącznie przy wyłączaniu gry, gdy pojawia się napis Please Wait i gdy jest dobre oświetlenie więc w niczym to nie przeszkadza. Ogulnie konsola w super stanie. Zachęcam do kupna.
Cena jaka mnie interesuje to:
- bez karty pamięci 350
- z kartą pamięci 400
Cena do negocjacji. POLECAM SIĘ!!!
Kontakt GG: 25202418


[Sprzedam] PSP 2004 BLACK + 8gb + bonusy - Admin - 19-11-2012 08:44

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.