Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PSP - programy, pluginy - wszystko dla twojej konsolki! [Aktualizacja 24.04] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: PSP - programy, pluginy - wszystko dla twojej konsolki! [Aktualizacja 24.04] (/Temat-PSP-programy-pluginy-wszystko-dla-twojej-konsolki-Aktualizacja-24-04-4889)

Strony: 1 2 3 4


RE: PSP - programy, pluginy - wsszystko dla twojej konsolki ! - Bolt - 15-04-2010 12:36

Moment chłopaki, mam plik na dysku do przeróbki fat'a ale 3k nie mam chyba. Będę miał czasu chwilę to napiszę co i jak Smile


RE: PSP - programy, pluginy - wsszystko dla twojej konsolki ! - Bolt - 16-04-2010 14:41

Aktualizacja: Dodałem spolszczenie dla psp fat (nie ponoszę odpowiedzialności z plik, ponieważ nie mogłem przetestować!)


RE: PSP - programy, pluginy - wszystko dla twojej konsolki ! - kacper-ghost - 23-04-2010 15:56

do 3k można dodać pl menu za pomocą cxmb
Nie wgrywajcie nic do flash na tych konsolach bo stracicie hena na zawsze


RE: PSP - programy, pluginy - wszystko dla twojej konsolki ! - DraQo^^ - 23-04-2010 16:09

bardzo ladne +leci


RE: PSP - programy, pluginy - wszystko dla twojej konsolki ! - rajmek126p - 23-04-2010 17:01

kacper-ghost ma racje


RE: PSP - programy, pluginy - wszystko dla twojej konsolki ! - Bolt - 23-04-2010 17:17

Dobra dzięki za info, nie wiedziałem bo 3k nie trzymałem w rękach.


RE: PSP - programy, pluginy - wszystko dla twojej konsolki! [Aktualizacja 24.04] - Bolt - 24-04-2010 17:56

Aktualizacja!: Dodałem motywwy, budzik i PSP GG!! Zapraszam do pierwszego posta Wink


RE: PSP - programy, pluginy - wszystko dla twojej konsolki! [Aktualizacja 24.04] - pespe - 24-04-2010 18:49

DODATKI DO PSP


THEMY


Paczka 18 THEMÓW w 100% działająca Smile

Kod:
http://www.przeklej.pl/plik/themy-rar-0012ph9n496u
SCREEN:
[Obrazek: 09112516333135.jpg]
PO ŚCIĄGNIĘCIU:

*Wypakowywujemy folder theme
*Otwieramy folder
*Podłączamy PSP przez USB
*Wchodzimy na karte pamięci na psp
*Zawartość folderu kopiujemy do:
ms0:/PSP/THEME/TU
*Odłączamy PSP
*Na PSP wchodzimy Settings-->Theme Settings--> i wybieramy wygląd który nam się podoba Smile

Teraz mini gierki na PSP Smile
Counter Strike na PSP


Chyba każdy wie co to CS Smile Mini gierka, fajnie się w nią gra Smile
Kod:
http://www.przeklej.pl/plik/cspsp-rar-0012pi9udbq4
SCREENY:
[Obrazek: screen1.jpg]
[Obrazek: ilefs3.png]
PO ŚCIĄGNIĘCIU:

*Wypakowywujemy folder CSPSP
*Podłączamy PSP przez USB
*Wchodzimy na karte pamięci na psp
*Zawartość folderu kopiujemy do:
ms0:/PSP/GAME/TU
*Odłączamy PSP
*I Cieszymy się Counter Strikiem na PSP Smile



RE: PSP - programy, pluginy - wszystko dla twojej konsolki! [Aktualizacja 24.04] - Bolt - 24-04-2010 18:51

Podziękowania dla pespe, teraz razem będziemy was razić dodatkami na psp w tym temacie Wink

Edit: Niebawem wrzucę full wersję FIFY 10 Tongue


RE: PSP - programy, pluginy - wszystko dla twojej konsolki! [Aktualizacja 24.04] - mozambik1 - 24-04-2010 19:09

Ja polecam psptube.pl tam macie dość sporo ;p lub psppoland