Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak pobierać pliki bez limitów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak pobierać pliki bez limitów (/Temat-Jak-pobierac-pliki-bez-limitow-48884)



Jak pobierać pliki bez limitów - Mastema - 25-01-2012 19:55

SiemkaSmile jeśli chcecie pobierać gry filmy etc z serwerów typy filesconic i jemu podobne to tutaj macie link dzięki któremu ominiecie limity Jerk.
http://www.spryciarze.pl/ramka/site:jak-sciagac-z-30-hostingow-za-darmo-i-bez-rejestracji/url:YTozOntpOjA7czo1MzoiamFrLXNjaWFnYWMtei0zMC1ob3N0aW5nb3ctemEtZGFybW8taS1iZXot​cmVqZXN0cmFjamkiO2k6MTtzOjI0OiJodHRwOi8vd3d3LnRkb3dubG9hZC5wbC8iO2k6MjthOjI6e3M6​NDoib3BpcyI7czoxOiJQIjtzOjQ6InRhZ2kiO3M6MToiUCI7fX0=


RE: Jak pobierać pliki bez limitów - Tiger04 - 25-01-2012 20:47

filesonic zamknięty, fileserv zamykają hotfile ma zniknąć i podobno też rapidshare. A co do tej stronki na maxa to to nie leci połowe maksymalnej mi leci 1MB/s


PS. czy twój link nie jest refem?


RE: Jak pobierać pliki bez limitów - torrox - 14-02-2012 19:56

(25-01-2012 20:47)tiger04 napisał(a):  filesonic zamknięty, fileserv zamykają hotfile ma zniknąć i podobno też rapidshare. A co do tej stronki na maxa to to nie leci połowe maksymalnej mi leci 1MB/s


PS. czy twój link nie jest refem?

A ja mam znajomego Bronka który jest Prezydentem.
Weź może wyjdź się przewietrzyć, nie wiem ogarnij się...
RS BANKOWO nie zamkną, ich serwery są w Szwajcari a nie w USA. Pręcej padnie turbobit z przeciążenia serwerów niż RS. Co do HF to juz dawno usuwali pliki zaraz po wrzuceniu. Jakoś mieli rok temu upaść, a patrz jeszcze się trzymają...

P.S.
Ta stronka co koleś podał jest sprawdzona w 100%. Nie dziw się jak ci ciągnie 100KB/s o 17.


RE: Jak pobierać pliki bez limitów - PodatekPL - 15-02-2012 14:57

Acta nie wejdzie w życie (Bo znamy adresy niektórych premierów i prezydentów Smile )


RE: Jak pobierać pliki bez limitów - Driver494 - 15-02-2012 23:03

Rzad ma 2 lata na wprowadzenie ponad to moga wprowadzic tylko niektore z zasad ujatych w umowie acta.
Pozatym kilka panstw protestuje co moze przeszkodzic wprowadzenie acta wszystkim panstwom.
O znajac zycie nie wprowadza bo sa protesty a niestety Pan premier troche boi sie anonimowych i tych co ich popieraja Smile


RE: Jak pobierać pliki bez limitów - Qwik - 15-02-2012 23:11

Zwykły publiczny rapidleech.Pełno jest takich w sieci.


Jak pobierać pliki bez limitów - Hybrid1990 - 15-06-2021 19:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.