Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. (/Temat-Gomez-Peer-Zarabiaj-Przez-Wlaczony-Komputer-48883)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - boob92 - 07-06-2013 23:22

(07-06-2013 22:14)burza21989 napisał(a):  Zarejestrowany z refa. Polecam Smile Big Grin i dwa kompy może jeszcze maszyne virtualną zrobie Smile

no to jesteś ustawiony Xpokerface


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - kodoj - 07-06-2013 23:37

Halo, ludzie, serio, używam tego programu ale można to robić tylko pod jednym warunkiem.. nie napalać się ! Instalujesz, używasz, trzymasz na swoim komputerze i.. po prostu zapominasza - przyzwyczajasz się do tego że zaraz po włączeniu komputera włącza Ci się gomezPEER.
Po prostu, za 3 tygodnie zaczniecie zdobywać normalne stawki, czyli conajmniej 2x wyższe niż te aktualne no i za parę miesięcy od tak, za nic, dostaniecie przelew na 5$. Proste Wink


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - ryszard_c - 24-06-2013 08:20

Witam , strona Gomez Peer wyparowała...


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - kodoj - 06-07-2013 15:28

Nic nie wyparowało, strona nadal stoi ale w sumie już teraz mogę oficjalnie potwierdzić: NIE POLECAM, NIKOMU.. Wink po 3 tygodniach bycia aktywnym miałem mieć status konta active i moje zarobki mialy wzrosnać, natomiast jestem już aktywny od 6 tygodni, łącznie 24150 minut online, co daje mi zarobek na poziomie, uwaga ;d 35 centów i nadal nie mam statusu "active" tylko pending.
BYĆ MOŻE któregoś dnia, z tych 3 tygodni, gomez peer się nie włączył, bądź serio nie byłem chociaż przez godzinę online.. nie wiem, mam to gdzieś, program robi wszystko żeby nie przełączyć się na status active i to jest najwazniejsze a zarobki na poziomie 0,00025 to trochę mało Wink


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - Magoru - 06-07-2013 15:40

GomezPeer płacił jakiś czas temu więcej, ale nigdy w polsce, gdyż takowe statystyki stąd go za bardzo nie interesowały.

Ogólnie, zarabiasz najwięcej wtedy, kiedy potrzebuje o twojej lokalizacji statystyk program, a kiedy ich będzie potrzebował, cóż tego nie wie nikt.


Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - Artinesse - 28-10-2018 12:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.