Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. (/Temat-Gomez-Peer-Zarabiaj-Przez-Wlaczony-Komputer-48883)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - kalutor - 21-03-2013 19:41

Nie polecam, całkowita strata czasu i prądu. Znam temat z autopsji; trzy miesiące oczekiwania i zawiedzionych nadziei...


Odp: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - miniek9090 - 21-03-2013 19:54

patrzcie zeby ten program nie mial zadnego swinstwa tj.keyloggerow , spyware itp

mobile phone-brak polskich znakow


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - Pawel Szamotulski - 21-03-2013 19:56

Ref poleciał Wink


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - Pawel Szamotulski - 22-03-2013 15:27

Zapraszam!
http://www.gomezpeerzone.com/application-apply/?Referrer=YourUserNameHere


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - matfi - 08-04-2013 17:25

Zarejestrowałem się i pobrałem program. Zostawiłem włączony na jakieś pół godziny, zaglądam a w rubryce Onlien time pisze 0 . WTF o co chodzi ??


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - darkmatthew - 08-04-2013 17:40

Gratulacje odkopu Wink


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - darox92 - 15-04-2013 10:05

Przecież wcześniej ludzie pisali że lipa...Temat powinien pójśćdo zamkniecia i być otwarty dopiero jak ktoś z tego forum pokaże dowód wpłaty i opisze ile mu zajeło zbieranie.Bo jak narazie czytam to popieram ostatni post użytkownika "kalutor".


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - Wolfik - 15-04-2013 13:50

"Je zarobiłem 15 groszy za 90 minut Big Grin Plus wezwanie do sądu za ściąganie nielegalnych plików."

Nie no żartuje ale jak dla mnie to nie jest opłacalne.


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - CukierkowA - 16-04-2013 22:17

Musiałabym mieć włączony komputer przez 7 dni non stop. Żeby przez te 7 dni nabić sobie te 5$ licząc koszty energii jest to wgl. nie opłacalne. Załóżmy, że siedzę po 5 godzin dziennie na internecie to na Wypłatę zbierałabym 30 dni . Siedząć CODZIENNIE po 5 godzin dziennie Wink Dla 5$ Dolarów? Gra nie warta świeczki moim zdaniem...


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - kodoj - 26-05-2013 18:36

(16-04-2013 22:17)CukierkowA napisał(a):  Musiałabym mieć włączony komputer przez 7 dni non stop. Żeby przez te 7 dni nabić sobie te 5$ licząc koszty energii jest to wgl. nie opłacalne. Załóżmy, że siedzę po 5 godzin dziennie na internecie to na Wypłatę zbierałabym 30 dni . Siedząć CODZIENNIE po 5 godzin dziennie Wink Dla 5$ Dolarów? Gra nie warta świeczki moim zdaniem...

Nie rozumiem Twojego podejścia, nikt nie będzie zarabiać pieniędzy za Ciebie. Zacząłem tego używać i oczywiście boję się że to scam ale no, "gra nie warta świeczki" ? Jaka gra ? Robisz coś ? Tracisz jakiś czas ?
Chyba nie.. możesz zajmować się buxami, pisaniem opinii, oglądaniem reklam i wszystkimi innymi rzeczami które pozwalają Ci zarobić. Nie widzę powodu dla którego nie miałbym zainstalować tego programiku.. Wink)