Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. (/Temat-Gomez-Peer-Zarabiaj-Przez-Wlaczony-Komputer-48883)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - Skyborn - 01-02-2012 23:09

To jak jest w końcu z tym naliczaniem? Opłaca się czy nie?


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - 123tomek - 03-02-2012 09:58

U mnie zaczął naliczać 0.08$ za dobę (komp działa 24/h bo to zarówno serwer jak i stacja robocza przy czym aktywnie działam na nim jakieś 6-10h a później już jak typowy serwer).
Jednak cały czas mam status PENDING i cała kwota którą to niby zarobiłem to POTENTIAL EARNING, Current Activity mam cały czas Waiting. Czy tak ma być w okresie pending czy może coś nie tak z połączeniem (np. zablokowane porty na routerze)?


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - HeniutX - 04-02-2012 14:17

Przykładowo za te 147 processing time i 1005 online time mam:
http://screenshooter.net/8772759/xfjmtam
... Powinienem mieć o wiele więcej niż 0,04$, a za to kolega za 25 processing time ma 0,03$. O co tu chodzi?!


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - Avalanh - 08-02-2012 19:50

Status ''Pending" powinien zmienić się na "Active" po góra 2-3 Tygodniach


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - Spalek - 12-02-2012 11:12

Komputer uruchomiony od początku lutego i mam tylko 0.69$ , szkoda czasu .


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - 123tomek - 01-03-2012 17:34

Minął ponad miesiąc i wciąż PENDING. To chyba jednak jakaś ściema.


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - kazles - 02-03-2012 15:35

Status nie zmienia się do 3 tygodni,lecz przyznawany jest co dwa tygodnie wybranej grupie osób z regionu którym akurat są zainteresowani.


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - kalutor - 27-04-2012 22:50

Być może zarobisz, coś tam zarobisz, jeśli w ogóle zarobisz. Doczekasz się statusu pozwalającego zarabiać, albo i się nie doczekasz. Gomeziaki zdecydują, czy są tobą zainteresowani, czy też nie. Ech, a ja się tam właśnie zarejestrowałem facepalm


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - MichuS3 - 20-03-2013 21:52

A mi nie dochodzą e-maile aktywacyjne jak i przypominania hasła Sad
poczta na o2 i na gmail (założyłem kilka kont, jednak mogę sie zalogować tylko na tym co mam na gmail, ale tam podałem przypadkowo zły adres paypal i nie mogę zmienić)
Co mam robić?


RE: Gomez Peer - Zarabiaj Przez Włączony Komputer. - TwojPsycholog - 21-03-2013 19:24

A potem zapuka policja i powie "Jest pan podejrzewany o hakerski atak ddos na adres xxx.pl" Jerk2