Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HostBooter / Crasher - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: HostBooter / Crasher (/Temat-HostBooter-Crasher-48879)

Strony: 1 2


RE: HostBooter / Crasher - masterex2 - 03-03-2012 12:32

(02-03-2012 13:55)sobolek napisał(a):  @Up. Nie -.- Wiesz. Nie jestem autorem skoro to moja strona + Shelle + Administrator.. -.- Pomyśl.
Do tego trzeba rozesłać. No właśnie. A roześlij mi 3000 shellów na 3000 serwerów VPS/ Dedykowanych które wysyłają po 100-150MB danych naraz. Smile
Jak mi tak załatwisz za free to wtedy napisz Smile A nie teraz. Następnym razem zastanów się co piszesz. Można mieć za free? Tak ! Można ! Ale trzeba niestety jakiś rok poświęcić by zarazić 3000+ VPS'ów / DEDYKÓW tymi shellami.
Pozdrawiam. Sobolek.

uderz się w głowę młotkiem bo na prawdę nie wiesz co piszesz..... Zebranie 3000 komputerów zombie w tym wypadku nawet twój komputer może nim być to nie jest problemem i będzie to samo co ty sprzedajesz, ale fakt dłużej będziemy czekać na sypnięcie się strony.


RE: HostBooter / Crasher - sobolek - 03-03-2012 12:55

@Up. Ty mówisz o zwykłym booterze. Gdzie trzeba zarażać ludzi wirusem.
A ShellBooter to co innego ! ZROZUM TO GOŚCIU !
NIE ZARAŻASZ OFIAR BO TO PLIK PHP DDOSUJE ! Więc musi być to serwer . Ewentualnie komputer z Xampp'em itp.
Ale co ty gadasz? Zbierz mi tyle "zombie" to pogadamy. I oddaj wtedy to komuś za darmo.
Pozdro. Smile
Jak ktoś ci da tyle zombie's za free to jesteś mega Smile

Zbierz te 3000Zombie i wtedy napisz. Jeśli nie masz tego że możesz oddać za free? To nie PISZ !
Rozumiesz?
Mówisz że można to mieć za free.
No ok.
Ale udowodnij że możesz mieć to za free najpierw ok ?
Jak udowodnisz że masz to za free - Conajmniej 2000 Zombie masz mieć, to wtedy wypowiedz się w moim temacie !
Do tego czasu nie wypowiadaj się !


RE: HostBooter / Crasher - masterex2 - 03-03-2012 18:43

(03-03-2012 12:55)sobolek napisał(a):  @Up. Ty mówisz o zwykłym booterze. Gdzie trzeba zarażać ludzi wirusem.
A ShellBooter to co innego ! ZROZUM TO GOŚCIU !
NIE ZARAŻASZ OFIAR BO TO PLIK PHP DDOSUJE ! Więc musi być to serwer . Ewentualnie komputer z Xampp'em itp.
Ale co ty gadasz? Zbierz mi tyle "zombie" to pogadamy. I oddaj wtedy to komuś za darmo.
Pozdro. Smile
Jak ktoś ci da tyle zombie's za free to jesteś mega Smile

Zbierz te 3000Zombie i wtedy napisz. Jeśli nie masz tego że możesz oddać za free? To nie PISZ !
Rozumiesz?
Mówisz że można to mieć za free.
No ok.
Ale udowodnij że możesz mieć to za free najpierw ok ?
Jak udowodnisz że masz to za free - Conajmniej 2000 Zombie masz mieć, to wtedy wypowiedz się w moim temacie !
Do tego czasu nie wypowiadaj się !

Ale chłopczyku nie denerwuj się tak. Ten kod jest w necie więc jak ktoś by chciał to go znajdzie. 3000 komputerów Zombie to nie problem wiem to z własnego doświadczenia Smile. Tak poza tym jak ktoś kupi tego Crashera to zainwestuj w słownik albo ściągnij sobie mozille.


RE: HostBooter / Crasher - sobolek - 03-03-2012 21:10

Smile Tak ten kod można znaleźć w necie.
Ale nie sprzedaje kodu TYLKO MÓJ CZAS SPĘDZONY NA ZBIERANIU SHELLÓW !
Więc nie cwaniakuj tak tylko zrób własnego booter'a i oddaj komuś za darmo. Smile


RE: HostBooter / Crasher - masterex2 - 04-03-2012 11:58

(03-03-2012 21:10)sobolek napisał(a):  Smile Tak ten kod można znaleźć w necie.
Ale nie sprzedaje kodu TYLKO MÓJ CZAS SPĘDZONY NA ZBIERANIU SHELLÓW !
Więc nie cwaniakuj tak tylko zrób własnego booter'a i oddaj komuś za darmo. Smile

Człowieku nie umiesz ortografii to jeszcze nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Mi nie chodziło, żeby oddawać za darmo bottera tylko o kod. I tak ci tego nikt nie kupuje na razie.


RE: HostBooter / Crasher - sobolek - 04-03-2012 15:40

@Up. Nie kupuje bo straszysz mi ludzi.
A czy ktoś tu kurde kod sprzedaje? To ty bez zrozumienia czytasz najwyraźniej.
Bo od samego początku piszę że sprzedaje BOOTER'A GOTOWEGO A NIE SAM KOD ! -.-
A ty dalej że można mieć za free !


RE: HostBooter / Crasher - masterex2 - 04-03-2012 17:54

(04-03-2012 15:40)sobolek napisał(a):  @Up. Nie kupuje bo straszysz mi ludzi.
A czy ktoś tu kurde kod sprzedaje? To ty bez zrozumienia czytasz najwyraźniej.
Bo od samego początku piszę że sprzedaje BOOTER'A GOTOWEGO A NIE SAM KOD ! -.-
A ty dalej że można mieć za free !

zagłębiłem się trochę w to co zrobiłeś, panel itd. i muszę powiedzieć, że zbyt szybko to oceniłem bo jestem naprawdę pod wrażeniem. Sory, i gratulacje!


RE: HostBooter / Crasher - sobolek - 13-03-2012 14:34

@ Refresh ! Dalej Aktualne !


HostBooter / Crasher - Admin - 19-11-2012 08:46

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.