Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa piramida Browse4Cash ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa piramida Browse4Cash ! (/Temat-Nowa-piramida-Browse4Cash-48855)



Nowa piramida Browse4Cash ! - scofi16 - 24-01-2012 21:11

Witam.

Chciałbym przedstawić Wam nową piramidę poleconych do bardzo obiecującego surfbaru jakim jest Browse4Cash. Wszystkie potrzebne informacje na temat tego surfbaru można znaleźć na moim blogu poświęconym temu surfbarowi: http://www.surf-browse4cash.blogspot.com .

Zasady i założenia projektu piramidy:

1. Każdy w piramidzie otrzymuje minimum 5 poleconych (jeżeli zainteresowanie tematem będzie duże, wtedy liczba ta wzrośnie. Proszę również zauważyć, że jeżeli jest się w piramidzie np. na I poziomie i ma się 5 poleconych to wtedy każdy z tych poleconych również otrzymuje 5 poleconych i tak aż do 10 poziomu więc jest to bardzo duża liczba poleconych Smile ).

2. Pierwsze 5 osób rejestrują się z mojego polecenia: http://www.ph0b0s16.browse4cash.com i dodają post w tym temacie wraz z adresem e-mail, który podały przy rejestracji. Następnie po rejestracji wysyłają mi na pw swój ref-link. Gdy te 5 osób zarejestrują się, wtedy na blogu dodaję schemat piramidy, który będę na bieżąco uaktualniał, aby każdy miał wgląd jak ona wygląda i kto na jakiej pozycji się znajduję.

3. Kolejne osoby, które wyrażą chęć dołączenia do piramidy piszą post w temacie. Ja na pw wysyłam im odpowiedni ref-link, z którego się rejestrują. Ze względu na bezpieczeństwo proszę zwracać uwagę na login nadawcy wiadomości, ponieważ ktoś może próbować podszywać się pode mnie, a więc nazwa nadawcy wiadomości powinna brzmieć "scofi16".Po każdej rejestracji nowej osoby będę uaktualniał na blogu wygląd piramidy, aby każdy wiedział na jakiej pozycji się znajduję Smile

4. Poleceni przydzielani są liniowo tzn. pierwsze 5 osób, które zarejestruje się z mojego polecenia będą otrzymywały kolejno po 1 poleconym, aż osiągną liczbę 5 poleconych, a nie tak, że jeden dostanie od razu 5 poleconych, a inni nie będą nikogo mieli. Uważam takie rozwiązanie za sprawiedliwe.

To chyba wszystkie potrzebne informacje dotyczące piramidy. Gdyby ktoś miał pytania to śmiało może pisać na pw lub na adres e-mail: [email protected]

Zapraszam wszystkich chętnych ! Im wcześniej tym lepsza pozycja w piramidzie !

Pozdrawiam


RE: Nowa piramida Browse4Cash ! - MissFiolek - 15-02-2012 18:19

Polecam WazzUb osobą, które są świadome tego, że na piramidach idzie sporo zarobićSmile Ja przez 1,5 tygodnia mam 212$

http://signup.wazzub.info/?lrRef=870290f4

Tak na chłopski rozum? Smile 9 kwietnia startuje nowa trona internetowa
(ma to być coś w stylu Facebooka, Google, Grouponów, gierek na
pieniądze, informacji (onet,wp,interia) - wszystko w jednym). Strona
”próbna” wystartowała 1 stycznia i od tego momentu można sie
rejestrować. Wazz Ub ogłosiłao, że bedzie pierwszym portalem, który
bedzie płacił użytkowniką za korzystanie z stronki (google czy facebook
zarabiają miliardy za to, że na nie wchodzimy - głównie z reklam) 1$ za
każdą osobe, która zarejestruje się z twojego Linka oraz do 5 lini w
dół. Oficjalnie 50% zysków ma byc przekazywane na wypłaty nam,
użytkowniką, zarejestrowanym do 9 kwietnia. Pierwsza wypłata ma
nastąpic 15 maja (jak wejdziesz na główną strone wazz ub to jest to
oficjalnie ogłoszony termin) po przeliczeniu zysków z kwietnia. Naprawde PolecamSmile


RE: Nowa piramida Browse4Cash ! - Avalanh - 15-02-2012 18:25

Temat zgłoszony.
Pozdrawiam


Nowa piramida Browse4Cash ! - Roben - 16-02-2012 10:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.